ARCHIV - tato položka již není v nabídce.

Akce byla platná pro leták Alphega Lékárna 7.9.2015 - 11.10.2015

Zobrazit aktuální letáky Alphega Lékárna

APO-IBUPROFEN 400 mg

APO-IBUPROFEN 400 mg

ŘetězecAkční cenaPlatí do
-25%109,00Neděle11.10.2015

Více informací o produktu StrážceDo seznamu

Reklama



Podobné a související zboží

Vicks Symptomed Complete Citron, 10 + 5 sáčků navíc

StrážceDo seznamu

Vicks Symptomed Complete Citron, 10 + 5 sáčk...

Horký nápoj pro účinnou úlevu od příznaků chřipky a nachlaze... více informací

Na prodejně
Benu

Cena 149

Platnost
1.12. - 31.12.2016
-44%
GS Cobdro DIAMANT

StrážceDo seznamu

GS Cobdro DIAMANT

Diamant mezi kloubními přípravky 120+60 tbl. Jediný s glukos... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 599

Platnost
1.12. - 31.12.2016
-50%
GS Condro DIAMANT Limitovaná edice 120 + 60 tablet

StrážceDo seznamu

GS Condro DIAMANT Limitovaná edice 120 + 60 ...

• Jediný s glukosamin sulfátem a revolučním DIAMANT FORTES... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 599

Platnost
1.12. - 31.12.2016
-50%
Reklama
Muconasal Plus

StrážceDo seznamu

Muconasal Plus

nosnísprej, 10 ml, uvolní ucpaný nos rychle a nadlouho, účin... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 89

Platnost
1.12. - 31.12.2016
-19%
Oscillococcinum®

StrážceDo seznamu

Oscillococcinum®

2 x 30 dávek. Preventivně a od prvních příznaků. Představuje... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 1 044

Platnost
16.11. - 31.12.2016
-16%
TEREZIA HLÍVA ÚSTŘIČNÁ S RAKYTNÍKOVÝM OLEJEM 100 KAPSLÍ + DÁREK RAKYTNÍČEK HOT AND COLD DRINK S RAKYTNÍKEM 2 KS

StrážceDo seznamu

TEREZIA HLÍVA ÚSTŘIČNÁ S RAKYTNÍKOVÝM OLEJEM...

nejsilnější hlíva na trhu s nejvyšším obsahem deklarovaných ... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 309

Platnost
12.11. - 31.12.2016
-6%
Nurofen pro deti jahoda

StrážceDo seznamu

Nurofen pro deti jahoda

100 ml sirup, rychlá a účinná úleva od horečky a bolesti, pr... více informací

Na prodejně
lékárny medifin

Cena 105

Platnost
14.11. - 31.12.2016
APO-IBUPROFEN RAPID 400 mg soft capsules 10 cps.

StrážceDo seznamu

APO-IBUPROFEN RAPID 400 mg soft capsules 10 cps.

rychlá úleva od bolesti při akutních záchvatech migrény, bol... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 26

Platnost
1.12. - 31.12.2016
-53%
GS CONDRO DIAMANT

StrážceDo seznamu

GS CONDRO DIAMANT

Jediný s glukosamin sulfátem a revolucním DIAMANT FORTESCINE... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 597

Platnost
16.11. - 31.12.2016
-50%
GS Condro Diamant

StrážceDo seznamu

GS Condro Diamant

Diamant mezi kloubními přípravky 120+60 tbl. Jediný s glukos... více informací

Na prodejně
lékárny medifin

Cena 599

Platnost
14.11. - 31.12.2016
-50%
Condro diamant

StrážceDo seznamu

Condro diamant

Glukosamin sulfát, navíc aescin pro správné prokrvení kloubn... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 599

Platnost
12.11. - 31.12.2016
-50%
TENA LADY NORMAL (12 + 3 KS) AKCE 2 + 1 ZDARMA

StrážceDo seznamu

TENA LADY NORMAL (12 + 3 KS) AKCE 2 + 1 ZDARMA

vložka pro řešení lehkého úniku moči u žen , díky trojí ochr... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 149

Platnost
12.11. - 31.12.2016
-34%
Valetol® 24+ 12 tablet navíc v ceně

StrážceDo seznamu

Valetol® 24+ 12 tablet navíc v ceně

Lék působící proti bolesti hlavy, zubů, v kříži a menstruační bolesti

Na prodejně
Benu

Cena 99

Platnost
1.12. - 31.12.2016
-34%
Systane® Ultra¨10 ml, zvlhčující oční kapky

StrážceDo seznamu

Systane® Ultra¨10 ml, zvlhčující oční kapky

Zvlhčující oční kapky s obsahem kyseliny hyaluronové pro zvý... více informací

Na prodejně
Benu

Cena 199

Platnost
1.12. - 31.12.2016
-33%
Corega® Originál extra silný  2 x 40 g, výhodné dvojbalení

StrážceDo seznamu

Corega® Originál extra silný 2 x 40 g, výho...

Pevná Fixace zubní náhrady po celý den. Pomáhá předcházet ul... více informací

Na prodejně
Benu

Cena 149

Platnost
1.12. - 31.12.2016
-32%
COREGA FIXAČNÍ KRÉM ORIGINAL/BEZ PŘÍCHUTI EXTRA SILNÝ 40 g DVOJBALENÍ

StrážceDo seznamu

COREGA FIXAČNÍ KRÉM ORIGINAL/BEZ PŘÍCHUTI EX...

pevná fixace zubní náhrady po celý den , pomáhá předcházet u... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 149

Platnost
12.11. - 31.12.2016
-30%
Grippostad 20 cps.

StrážceDo seznamu

Grippostad 20 cps.

k léčbě příznaků chřipky a nachlazení, snižuje horečku, tlum... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 69

Platnost
1.12. - 31.12.2016
-30%
Corega Original extra silný

StrážceDo seznamu

Corega Original extra silný

duopack 2x 40 g, pevná fixace zubní náhrady po celý den, pom... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 149

Platnost
1.12. - 31.12.2016
-29%
Septabene 1,5 mg/ml + 5,0 mg/ml orální sprej, roztok

StrážceDo seznamu

Septabene 1,5 mg/ml + 5,0 mg/ml orální sprej...

komplexní léčba bolesti v krku: protizánětlivý, analgetický ... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 99

Platnost
1.12. - 31.12.2016
-29%
Corega Original extra silný 2× 40 g

StrážceDo seznamu

Corega Original extra silný 2× 40 g

pevná fixace zubní náhrady po celý den, pomáhá předcházet ul... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 149

Platnost
1.12. - 31.12.2016
-29%


Reklama
     


Informace o výrobku

100 tablet , uleví od bolesti zad, kloubů i menstruační bolesti, snižuje horečku a tlumí projevy zánětu, v nabídce také balení po 30 tabletách. Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofenum.*

Výrobce: 0Kategorie: Ostatní / léky



Reklama

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Reklama
Reklama