ARCHIV - tato položka již není v nabídce.

Akce byla platná pro leták mojelekarna.cz 10.9.2016 - 10.9.2016

Zobrazit aktuální letáky mojelekarna.cz

IBUPROFEN 400 mg GALMED 30 TABLET

IBUPROFEN 400 mg GALMED 30 TABLET

ŘetězecAkční cenaPlatí do
-24%42,00Pondělí31.10.2016

Více informací o produktu StrážceDo seznamu

Reklama



Podobné a související zboží

Apo-Ibuprofen 400 mg

StrážceDo seznamu

Apo-Ibuprofen 400 mg

100 tablet, uleví od bolesti hlavy, zubů, zad, kloubů i mens... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 105

Platnost
1.12. - 31.12.2016
-27%
Apo-Ibuprofen 400 mg

StrážceDo seznamu

Apo-Ibuprofen 400 mg

100 tablet, uleví od bolesti kloubů, zad i menstruační boles... více informací

Na prodejně
lékárny medifin

Cena 129

Platnost
14.11. - 31.12.2016
APO-IBUPROFEN RAPID 400 mg soft capsules 10 cps.

StrážceDo seznamu

APO-IBUPROFEN RAPID 400 mg soft capsules 10 cps.

rychlá úleva od bolesti při akutních záchvatech migrény, bol... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 26

Platnost
1.12. - 31.12.2016
-53%
Reklama
GS Condro DIAMANT Limitovaná edice 120 + 60 tablet

StrážceDo seznamu

GS Condro DIAMANT Limitovaná edice 120 + 60 ...

• Jediný s glukosamin sulfátem a revolučním DIAMANT FORTES... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 599

Platnost
1.12. - 31.12.2016
-50%
Tablet Manta MID 1011 QC

StrážceDo seznamuKoupit

Tablet Manta MID 1011 QC

10" displej, Quad Core 1,3 GHz, Android 4.4.2, WiFi, paměť 4... více informací

Na prodejně
Elektro Spáčil

Cena 1 799

Platnost
30.11. - 13.12.2016
-40%
Tablet s obrazovkou

StrážceDo seznamu

Tablet s obrazovkou

obsahuje 120 funkcí v češtině a agličtině, rozměry 32 x 24 cm

Na prodejně
Globus: Globus Brno

Cena 399

Platnost
1.12. - 24.12.2016
-27%
Naturline B-komplex + vitamin C s ovocnou příchutí vitaminy 30 tablet

StrážceDo seznamu

Naturline B-komplex + vitamin C s ovocnou př...

Doplněk stravy se sladidly

Na prodejně
Tesco: Tesco velké hypermarkety

Cena 32,90

Platnost
23.11. - 6.12.2016
-27%
Tablet Lenovo TAB 3 Essential

StrážceDo seznamuKoupit

Tablet Lenovo TAB 3 Essential

7" IPS, Quad-Core, Android 5.1, RAM 1 GB, ROM 8 GB, foťák 2 ... více informací

Na prodejně
Elektro Spáčil

Cena 1 999

Platnost
30.11. - 13.12.2016
-26%
ACC® LONG 600 mg 10 šumivých tablet

StrážceDo seznamu

ACC® LONG 600 mg 10 šumivých tablet

rozpustí a odstraní hlen z dýchacích cest a rychle Vám uleví... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 99

Platnost
1.12. - 31.12.2016
-23%
RHINO - STAS GALMED 0,1% SPREJ 10 ml

StrážceDo seznamu

RHINO - STAS GALMED 0,1% SPREJ 10 ml

Nosní sprej s okamžitým účinkem na zmírnění a odstranění zdu... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 69

Platnost
12.11. - 31.12.2016
-22%
Tablet Samsung Galaxy Tab E 9.6 SM-T560

StrážceDo seznamuKoupit

Tablet Samsung Galaxy Tab E 9.6 SM-T560

9,6" 1280x800, Quad Core, Android 4.4, RAM 1,5 GB, ROM 8 GB,... více informací

Na prodejně
Elektro Spáčil

Cena 3 899

Platnost
30.11. - 13.12.2016
-22%
PARALEN GRIP CHŘIPKA A BOLEST 24 TABLET

StrážceDo seznamu

PARALEN GRIP CHŘIPKA A BOLEST 24 TABLET

Účinná kombinace proti příznakům chřipky a nachlazení, která... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 109

Platnost
12.11. - 31.12.2016
-19%
Dětský tablet jablíčko

StrážceDo seznamu

Dětský tablet jablíčko

pomocník při poznávání zvířátek žijících na farmě a v jejím ... více informací

Na prodejně
Albert: Albert Hypermarket

Cena 299

Platnost
23.11. - 6.12.2016
-19%
Celaskon 500 mg červený pomeranč 30 šumivých tablet

StrážceDo seznamu

Celaskon 500 mg červený pomeranč 30 šumivých...

posiluje odolnost organismu při infekčních onemocněních jako... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 139

Platnost
1.12. - 31.12.2016
-18%
Tablet SMART S90

StrážceDo seznamu

Tablet SMART S90

9˝ displej s rozlišením 1024 x 600 se speciální EWV+EWV, čty... více informací

Na prodejně
Globus: Globus Havířov, Globus Ostrava, Globus Chomutov... více informací

Cena 1 890

Platnost
1.12. - 7.12.2016
-17%
Vánoční balení GERIFIT 150 + 50 tablet

StrážceDo seznamu

Vánoční balení GERIFIT 150 + 50 tablet

Kvalitní produkt z Dánska spojující extrakt ŽENŠENU, ZELENÉH... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 399

Platnost
12.11. - 31.12.2016
-17%
ASPIRIN 500 mg, 20 TABLET

StrážceDo seznamu

ASPIRIN 500 mg, 20 TABLET

2× rychlejší úleva od bolesti! rychlá úleva od mírné až stř... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 89

Platnost
12.11. - 31.12.2016
-16%
IBALGIN 400, 100 TABLET

StrážceDo seznamu

IBALGIN 400, 100 TABLET

Růžový Ibalgin je jen jeden. bolest hlavy, zubů , bolest za... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 119

Platnost
12.11. - 31.12.2016
-15%
Vánoční balení CHONDROFIT 90 tablet

StrážceDo seznamu

Vánoční balení CHONDROFIT 90 tablet

Unikátní spojení GLUKOSAMINU, CHONDROITINU společně s vitami... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 319

Platnost
12.11. - 31.12.2016
-14%
Akai 7800Q Tablet

StrážceDo seznamu

Akai 7800Q Tablet

7” LED displej, Quad-Core 1,2 GHz procesor, 512 MB RAM, 8 GB... více informací

Na prodejně
Tesco

Cena 1 199

Platnost
16.11. - 6.12.2016
-14%


Reklama
     


Informace o výrobku

Účinné analgetikum ibuprofenum: pro zmírnění bolesti a snížení teploty, při chřipkových a revmatických onemocněních, při migrénách

Výrobce: 0Kategorie: Ostatní / léky



Reklama

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Reklama
Reklama