Akce a slevy: Kostelec nad Labem

 

APO-IBUPROFEN RAPID 400 mg soft capsules 10 cps.

StrážceDo seznamu

APO-IBUPROFEN RAPID 400 mg soft capsules 10 cps.

rychlá úleva od bolesti při akutních záchvatech migrény, bol... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 26

Platnost
1.12. - 31.12.2016
-53%
GS Condro DIAMANT Limitovaná edice 120 + 60 tablet

StrážceDo seznamu

GS Condro DIAMANT Limitovaná edice 120 + 60 ...

• Jediný s glukosamin sulfátem a revolučním DIAMANT FORTES... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 599

Platnost
1.12. - 31.12.2016
-50%
Grippostad 20 cps.

StrážceDo seznamu

Grippostad 20 cps.

k léčbě příznaků chřipky a nachlazení, snižuje horečku, tlum... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 69

Platnost
1.12. - 31.12.2016
-30%
Reklama
Septabene 1,5 mg/ml + 5,0 mg/ml orální sprej, roztok

StrážceDo seznamu

Septabene 1,5 mg/ml + 5,0 mg/ml orální sprej...

komplexní léčba bolesti v krku: protizánětlivý, analgetický ... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 99

Platnost
1.12. - 31.12.2016
-29%
Corega Original extra silný 2× 40 g

StrážceDo seznamu

Corega Original extra silný 2× 40 g

pevná fixace zubní náhrady po celý den, pomáhá předcházet ul... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 149

Platnost
1.12. - 31.12.2016
-29%
Cemio Kamzík 60 cps.

StrážceDo seznamu

Cemio Kamzík 60 cps.

Doplněk stravy.

Na prodejně
Dr.Max

Cena 279

Platnost
19.12. - 19.12.2016
-26%
Bi-Oil 200 ml

StrážceDo seznamu

Bi-Oil 200 ml

specialista v péči o pokožku, napomáhá zlepšit vzhled jizev,... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 599

Platnost
1.12. - 31.12.2016
-25%
GS Merilin Harmony 60 + 30 tbl.

StrážceDo seznamu

GS Merilin Harmony 60 + 30 tbl.

• vysoce účinný v období klimakteria • klinicky ověřená komb... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 429

Platnost
1.12. - 31.12.2016
-23%
ACC® LONG 600 mg 10 šumivých tablet

StrážceDo seznamu

ACC® LONG 600 mg 10 šumivých tablet

rozpustí a odstraní hlen z dýchacích cest a rychle Vám uleví... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 99

Platnost
1.12. - 31.12.2016
-23%
Paralen Grip chřipka a bolest 24 tbl.

StrážceDo seznamu

Paralen Grip chřipka a bolest 24 tbl.

účinná kombinace proti příznakům chřipky a nachlazení, která... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 99

Platnost
1.12. - 31.12.2016
-23%
Flector EP Tissugel 5 náplastí 5× 180 mg

StrážceDo seznamu

Flector EP Tissugel 5 náplastí 5× 180 mg

proti bolesti, zánětu, otoku, transdermální náplast 5 ks, př... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 199

Platnost
1.12. - 31.12.2016
-23%
Spektrum Vitalita 50+ 100 + 30 tbl.

StrážceDo seznamu

Spektrum Vitalita 50+ 100 + 30 tbl.

• vyvážený komplex vitaminů a minerálů • s ženšenem, který n... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 399

Platnost
1.12. - 31.12.2016
-23%
Voltaren Forte 2,32% 100 g

StrážceDo seznamu

Voltaren Forte 2,32% 100 g

• uleví od bolesti kloubů až na 12 hodin, stačí aplikovat 2×... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 224

Platnost
1.12. - 31.12.2016
-22%
Remescar metličkové žilky 50 ml

StrážceDo seznamu

Remescar metličkové žilky 50 ml

krém s okamžitým vizuálním efektem, dlouhodobé používání red... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 599

Platnost
1.12. - 31.12.2016
-22%
Limitovaná edice Proenzi 3 plus 180 + 45 tbl.

StrážceDo seznamu

Limitovaná edice Proenzi 3 plus 180 + 45 tbl.

Komplexní kloubní výživa s kombinací 3 látek a dlouhodobým ú... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 649

Platnost
1.12. - 31.12.2016
-22%
Gaviscon Duo Efekt žvýkací tablety 48 tbl.

StrážceDo seznamu

Gaviscon Duo Efekt žvýkací tablety 48 tbl.

poskytuje rychle dvojitou úlevu od pálení žáhy a zažívacích ... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 169

Platnost
1.12. - 31.12.2016
-19%
DonnaHAIR Forte 90 tbl.

StrážceDo seznamu

DonnaHAIR Forte 90 tbl.

• vysoce účinné složení s extraktem z kopřivy • zvýšená dávk... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 599

Platnost
1.12. - 31.12.2016
-19%
Pharmaton Geriavit 100 tob.

StrážceDo seznamu

Pharmaton Geriavit 100 tob.

Léčivý přípravek k vnitřnímu užití. Pečlivě čtěte příbalovou informaci

Na prodejně
Dr.Max

Cena 649

Platnost
13.12. - 13.12.2016
-19%
Priessnitz Mazání z řady Žíly a cévy De Luxe 125 ml

StrážceDo seznamu

Priessnitz Mazání z řady Žíly a cévy De Luxe...

• pro zmírnění potíží s křečovými žilami a při metličkových ... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 179

Platnost
1.12. - 31.12.2016
-18%
Celaskon 500 mg červený pomeranč 30 šumivých tablet

StrážceDo seznamu

Celaskon 500 mg červený pomeranč 30 šumivých...

posiluje odolnost organismu při infekčních onemocněních jako... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 139

Platnost
1.12. - 31.12.2016
-18%
Reklama

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Reklama
     
Reklama
Reklama