více letáků

Více zboží

Vydává vaše auto podivné zvuky? Naučte se je včas rozpoznat!

Vydává vaše auto podivné zvuky? Naučte se je včas rozpoznat!

19.05.2022 Každý, kdo jezdí autem, by nerad zažil situaci, kdy se vůz porouchá. Většina lidí už takovou situaci pravděpodobně už někdy zažila. Velkému množství p...

Co vše dokáže vyčistit tableta do myčky?

Co vše dokáže vyčistit tableta do myčky?

19.05.2022 Každý z nás ví, k čemu slouží tablety do myčky, ale zkusili jste se zamyslet nad tím, že dokáží v domácnosti toho více? My ano! Přinášíme vám pár skvě...

Jak si vybrat vhodnou klimatizaci do domácnosti?

Jak si vybrat vhodnou klimatizaci do domácnosti?

19.05.2022 Zvažujete nákup nové klimatizace a nevíte, kde začít? Připravili jsme pro vás několik tipů, jak vybrat ideální klimatizaci na míru!

Více zajímavostí

Mějte přehled o všech slevách ve vašem okolí! Na našich stránkách najdete všechny akční letáky velkých řetězců.

Sledujte slevy v hypermarketech, supermarketech, drogeriích, hobby marketech nebo prodejnách elektra. Porovnávejte nejnižší ceny piva, másla, mléka, plen a dalších výrobků, které vás zajímají. Zjistěte jednoduše, kde najdete nejbližší prodejnu svého oblíbeného řetězce a jaká je její otevírací doba. Čtěte spotřebitelské testy, abyste mohli nakupovat jen ty nejkvalitnější výrobky.

Zkrátka nakupujte kvalitní a levné výrobky pohodlným způsobem!


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.