ARCHIV - tato položka již není v nabídce.

Akce byla platná pro leták Benu 1.11.2016 - 30.11.2016

Zobrazit aktuální letáky Benu

Apo-Ibuprofen 400 mg 100 tablet

Apo-Ibuprofen 400 mg 100 tablet

ŘetězecAkční cenaPlatí do
-22%109,00Středa30.11.2016

Více informací o produktu StrážceDo seznamu

Reklama



Podobné a související zboží

ACC® LONG 600 mg 10 šumivých tablet

StrážceDo seznamu

ACC® LONG 600 mg 10 šumivých tablet

• rozpustí a odstraní hlenz dýchacích cest a rychle Vám ulev... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 119

Platnost
4.10. - 31.10.2017
-12%
Naturline zinek 15 mg doplněk stravy 30 tablet

StrážceDo seznamu

Naturline zinek 15 mg doplněk stravy 30 tablet

Na prodejně
dm drogerie markt

Cena 37,90

Platnost
20.9. - 24.10.2017
ACYGAL 500 mg

StrážceDo seznamu

ACYGAL 500 mg

10 tablet, KYSELINA ACETYLSALICYLOVÁ: snižuje horečku, tiší bolest

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 15

Platnost
16.9. - 31.10.2017
-53%
Reklama
GS Condro DIAMANT

StrážceDo seznamu

GS Condro DIAMANT

100 tablet, 2 122 mg originálního glukosamin sulfátu CliniQ ... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 499

Platnost
1.10. - 31.10.2017
-29%
GS Condro Diamant

StrážceDo seznamu

GS Condro Diamant

100 tablet, dárek GS Vitamin C se šípky 20 tablet Mimořádná ... více informací

Na prodejně
lékárny medifin

Cena 499

Platnost
1.10. - 31.10.2017
-29%
GS CONDRO DIAMANT

StrážceDo seznamu

GS CONDRO DIAMANT

100 tablet, VYZKOUŠEJTE i Vy mimořádnou sílu pro Vaše klouby... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 499

Platnost
16.9. - 31.10.2017
-29%
NALGESIN® S

StrážceDo seznamuKoupit

NALGESIN® S

Balení 30 tablet Lék na bolesti hlavy, zubů, zad, svalů, kl... více informací

Na prodejně
Pilulka lékárna

Cena 133

Platnost
7.9. - 31.10.2017
-24%
ADDITIVA® VITAMIN C 1000 mg ZITRONE/BLUTORANGE

StrážceDo seznamu

ADDITIVA® VITAMIN C 1000 mg ZITRONE/BLUTORANGE

20 šumivých tablet, Při infekcích horních cest dýchacích, př... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 79

Platnost
1.10. - 31.10.2017
-24%
Nalgesin s

StrážceDo seznamu

Nalgesin s

20 tablet, Léčivý přípravek na bolesti hlavy, zubů, zad, sva... více informací

Na prodejně
lékárny medifin

Cena 99

Platnost
1.10. - 31.10.2017
-23%
Coldrex MAXGrip

StrážceDo seznamu

Coldrex MAXGrip

Lesní ovoce / Citron, 10 sáčků, horký nápoj s kombinací 3 úč... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 144

Platnost
1.10. - 31.10.2017
-22%
Pangrol® 20 000

StrážceDo seznamu

Pangrol® 20 000

20 tablet, Obsahuje 3 trávicí enzymy, které pomáhají zlepšit... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 97

Platnost
1.10. - 31.10.2017
-22%
Healthies Ginko Biloba

StrážceDo seznamu

Healthies Ginko Biloba

40 mg30 tablet,doplněkstravy

Na prodejně
Teta drogerie

Cena 54,90

Platnost
12.10. - 21.10.2017
-21%
Caltrate Plus

StrážceDo seznamu

Caltrate Plus

90 tablet, Pro prevenci a léčbu osteoporózy, při nedostatku ... více informací

Na prodejně
lékárny medifin

Cena 319

Platnost
1.10. - 31.10.2017
-20%
GinkoPrim MAX

StrážceDo seznamu

GinkoPrim MAX

60 tablet, ginkgo biloba pro paměť, koncentraci a mozkovou č... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 249

Platnost
1.10. - 31.10.2017
-19%
Panadol Extra

StrážceDo seznamu

Panadol Extra

30 tablet, při mírné až středně silné bolesti hlavy včetně m... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 75

Platnost
1.10. - 31.10.2017
-19%
BALDRIPARAN

StrážceDo seznamu

BALDRIPARAN

Balení 30 tablet Ke zmírnění poruch spánku. Vysoký obsah k... více informací

Na prodejně
Pilulka lékárna

Cena 169

Platnost
7.9. - 31.10.2017
-19%
Ibalgin® 400

StrážceDo seznamu

Ibalgin® 400

48 potahovaných tablet, Růžový Ibalgin® je jen jeden. Bolest... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 64

Platnost
1.10. - 31.10.2017
-19%
Proenzi Intensive

StrážceDo seznamu

Proenzi Intensive

120 tablet, nové, unikátní složení, zesílená výživa díky ros... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 599

Platnost
1.10. - 31.10.2017
-19%
Vitamíny pro diabetiky

StrážceDo seznamu

Vitamíny pro diabetiky

90 tablet, S obsahem vitaminů, minerálů a antioxidantů, s ch... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 214

Platnost
1.10. - 31.10.2017
-18%
Magnesii lactici 0,5 tbl. Medicamenta

StrážceDo seznamu

Magnesii lactici 0,5 tbl. Medicamenta

100 tablet, Obsahuje 500 mg laktátu hořčíku pro lepší vstřeb... více informací

Na prodejně
lékárny medifin

Cena 95

Platnost
1.10. - 31.10.2017
-17%


Reklama
     


Informace o výrobku

uleví od bolesti hlavy, zubů, zad kloubů i menstruační bolesti, snižuje horečku a tlumí projevy zánětu

Výrobce: 0Kategorie: Ostatní / léky



Reklama

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Reklama
Reklama