ARCHIV - tato položka již není v nabídce.

Akce byla platná pro leták PharmaPoint 17.10.2016 - 30.11.2016

Zobrazit aktuální letáky PharmaPoint

APO-Ibuprofen 400 mg

APO-Ibuprofen 400 mg

ŘetězecAkční cenaPlatí do
-26%107,00Středa30.11.2016

Více informací o produktu StrážceDo seznamu

Reklama



Podobné a související zboží

Olfen, gel 100 g

StrážceDo seznamu

Olfen, gel 100 g

ulevuje od bolesti zad, svalů a kloubů - přípravek mohou pou... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 99

Platnost
5.4. - 30.4.2017
-34%
Swiss Mega Brusinky

StrážceDo seznamu

Swiss Mega Brusinky

60 kapslí, Jedinečná účinnost celých plodů, brusinky ve své ... více informací

Na prodejně
lékárny medifin

Cena 299

Platnost
1.4. - 30.4.2017
-19%
TEREZIA HLÍVA ÚSTŘIČNÁ S RAKYTNÍKOVÝM OLEJEM 100 + 100 KAPSLÍ BONUS

StrážceDo seznamu

TEREZIA HLÍVA ÚSTŘIČNÁ S RAKYTNÍKOVÝM OLEJEM...

hlíva z českých pěstíren, rakytník podporuje imunitu, bez př... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 225

Platnost
11.3. - 30.4.2017
-16%
Reklama
Marťánci Gummy stravy Echinacea 20mg

StrážceDo seznamu

Marťánci Gummy stravy Echinacea 20mg

50 ks. Chutné želatinové tablety echinaceou pro podporu děts... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 149

Platnost
1.4. - 30.4.2017
-12%
Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules 10 měkkých tobolek

StrážceDo seznamu

Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules 10 ...

Léčivý přípravek s účinnou látkou ibuprofen k vnitřnímu užit... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 29

Platnost
5.4. - 30.4.2017
-47%
iWHITE

StrážceDo seznamu

iWHITE

O několik odstínů bělejší zuby s rychlým výsledkem. Akce trv... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 399

Platnost
5.4. - 30.4.2017
-43%
Sunárek mléčná kaše

StrážceDo seznamu

Sunárek mléčná kaše

225 g, různé druhy

Na prodejně
Dr.Max

Cena 59

Platnost
5.4. - 30.4.2017
-40%
Cemio Kamzík®

StrážceDo seznamu

Cemio Kamzík®

60+30 kapslí, jarní edice. Kúra na 2 měsíce + DÁREK 1 měsíc ... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 389

Platnost
1.4. - 30.4.2017
-39%
Proenzi 3 plus 180 tbl.

StrážceDo seznamu

Proenzi 3 plus 180 tbl.

komplexní kloubní výživa se silou 3 složek - péče o vaše klo... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 499

Platnost
5.4. - 30.4.2017
-38%
Corega Antibakteriální tablety 30 tbl.

StrážceDo seznamu

Corega Antibakteriální tablety 30 tbl.

ničí bakterie způsobující zápach z úst - mají dezinfekční úč... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 69

Platnost
5.4. - 30.4.2017
-37%
Vibovit Dino

StrážceDo seznamu

Vibovit Dino

50 želé bonbónů, Komplex 10 vitaminů a minerálních látek ve ... více informací

Na prodejně
lékárny medifin

Cena 105

Platnost
1.4. - 30.4.2017
-36%
XLS Medical

StrážceDo seznamu

XLS Medical

180 tablet. Zhubněte až 3x více kg než jen samotnou dietou. ... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 829

Platnost
1.4. - 30.4.2017
-36%
Livostin

StrážceDo seznamu

Livostin

10 ml, nosní sprej, suspenze, celoroční i sezonní příznaky a... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 129

Platnost
1.4. - 30.4.2017
-36%
VINCENTKA přírodní 0,7 l 1 ks

StrážceDo seznamu

VINCENTKA přírodní 0,7 l 1 ks

Minerální voda.

Na prodejně
Dr.Max

Cena 19

Platnost
5.4. - 30.4.2017
-34%
TENA LADY ULTRA MINI + 50 % NAVÍC (28 + 14 KS)

StrážceDo seznamu

TENA LADY ULTRA MINI + 50 % NAVÍC (28 + 14 KS)

slipová vložka pro řešení lehké inkontinence u žen, trojí oc... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 111

Platnost
11.3. - 30.4.2017
-34%
GS CONDRO DIAMANT PROFIPACK 120 + 20 TABLET NAVÍC

StrážceDo seznamu

GS CONDRO DIAMANT PROFIPACK 120 + 20 TABLET ...

první a jediný přípravek v ČR se silou 1 600 mgglukosamin su... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 599

Platnost
11.3. - 30.4.2017
-34%
GS Condro DIAMANT PROFIPACK

StrážceDo seznamu

GS Condro DIAMANT PROFIPACK

120 + 20 tablet ZDARMA, jediný přípravek v ČR se silou 1600 ... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 599

Platnost
1.4. - 30.4.2017
-33%
Analergin - 30tbl

StrážceDo seznamuKoupit

Analergin - 30tbl

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Přípravek se u dospělých... více informací

Na prodejně
Lékárny EUPHRASIA

Cena 89

Platnost
1.4. - 30.4.2017
-33%
Diorex

StrážceDo seznamu

Diorex

60 tablet, Diosmin 450 mg/hesperidin 50 mg; mikronizováno pr... více informací

Na prodejně
lékárny medifin

Cena 155

Platnost
1.4. - 30.4.2017
-32%
Imodium

StrážceDo seznamu

Imodium

20 tvrdých tobolek, RYCHLÁ A ÚČINNÁ LÉČBA PRŮJMU. K léčbě ak... více informací

Na prodejně
lékárny medifin

Cena 115

Platnost
1.4. - 30.4.2017
-32%


Reklama
     


Informace o výrobku

100 potahovaných tablet, Uleví od bolesti hlavy, zubů, zad, kloubů i menstruační bolesti. Snižuje horečku a tlumí projevy zánětu. - Balení také po 30 tabletách. Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofenum.

Výrobce: 0Kategorie: Ostatní / léky



Reklama

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Reklama
Reklama