ARCHIV - tato položka již není v nabídce.

Akce byla platná pro leták PharmaPoint 1.2.2019 - 28.2.2019

Zobrazit aktuální letáky PharmaPoint

APO-IBUPROFEN 400 mg potahované tablety

APO-IBUPROFEN 400 mg potahované tablety

Akční cena: 109,00Platí do: Čtvrtek 28.2.2019 Platí v prodejnách

Strážce Více informací o produktu

Akční nabídka APO-IBUPROFEN 400 mg potahované tablety již skončila.

Podívejte se na aktuální letáky PharmaPoint případně na aktuální produkty z kategorie Ostatní nebo léky.

Reklama

Podobné a související zboží

Ibuprofen
Dr.Max 400 mg potahované tablety 100 tbl.

StrážceDo seznamu

Ibuprofen Dr.Max 400 mg potahované tablety 1...

• tlumí bolest, zánět a snižuje horečku• ke zmírnění bolesti... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 99

Platnost
1.3. - 31.3.2019
-29%
Dexoket® 25 mg potahované tablety, 10 tbl.

StrážceDo seznamu

Dexoket® 25 mg potahované tablety, 10 tbl.

• rychlá a účinná pomoc,když Vás zasáhne bolest:*– pohybovéh... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 79

Platnost
1.3. - 31.3.2019
-11%
Gingio tablety

StrážceDo seznamu

Gingio tablety

40 mg potahované tablety, 90 tablet, k léčbě příznaků lehkýc... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 229

Platnost
1.3. - 31.3.2019
-10%
Reklama
Dehinel® Plus Flavour / 2 tablety

StrážceDo seznamu

Dehinel® Plus Flavour / 2 tablety

odčervovací tablety pro psy, účinné proti oblým i plochým če... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 57

Platnost
1.3. - 31.3.2019
-28%
ATARALGIN tablety 20 tbl.

StrážceDo seznamu

ATARALGIN tablety 20 tbl.

• tlumí bolest hlavy a krční páteře• snižuje svalové a psych... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 69

Platnost
1.3. - 31.3.2019
-22%
ACYLPYRIN® + C, 320 mg/200 mg šumivé tablety, 12 šumivých tablet

StrážceDo seznamu

ACYLPYRIN® + C, 320 mg/200 mg šumivé tablety...

snižuje horečku a bolest, k úlevě od bolesti hlavy, kloubů a... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 67

Platnost
1.3. - 31.3.2019
-21%
Etrixenal 250 mg tablety 20 tbl.

StrážceDo seznamu

Etrixenal 250 mg tablety 20 tbl.

• úleva od akutní bolestikloubů, svalů a šlach• protizánětli... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 99

Platnost
1.3. - 31.3.2019
-21%
Coldrex TABLETY

StrážceDo seznamu

Coldrex TABLETY

24 tablet, nejvíce účinných látek v 1 tabletě pro úlevu od p... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 125

Platnost
1.3. - 31.3.2019
-19%
ACC® LONG, 600 mg šumivé tablety, 10 tbl.

StrážceDo seznamu

ACC® LONG, 600 mg šumivé tablety, 10 tbl.

léčí vlhký kašel, lze užívat od prvních příznaků kašle, rozp... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 117

Platnost
1.3. - 31.3.2019
-19%
Coldrex tablety 24 tbl.

StrážceDo seznamu

Coldrex tablety 24 tbl.

• na úlevu od příznakůchřipky a nachlazení• kombinace 5 účin... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 129

Platnost
1.3. - 31.3.2019
-13%
Revital® C vitamin 500 mg pomeranč, 20 šumivých tablet, 1 tbl. = 2,95 Kč

StrážceDo seznamu

Revital® C vitamin 500 mg pomeranč, 20 šumiv...

tablety s vlákninou, vhodný při zvýšené fyzické zátěži, spor... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 59

Platnost
1.3. - 31.3.2019
-24%
Rennie

StrážceDo seznamu

Rennie

48 žvýkacích tablet, Zapomeňte na pálení žáhy, ulevuje od p... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 115

Platnost
1.3. - 31.3.2019
-19%
Pangrol® 20 000, 50 tablet

StrážceDo seznamu

Pangrol® 20 000, 50 tablet

obsahuje 3 trávicí enzymy, které pomáhají zlepšit trávení př... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 209

Platnost
1.3. - 31.3.2019
-19%
Beliema® Effect, 10 tablet, 1 tbl. = 21,90 Kč

StrážceDo seznamu

Beliema® Effect, 10 tablet, 1 tbl. = 21,90 Kč

vaginální tablety s laktobacily a kyselinou mléčnou, vhodné ... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 219

Platnost
1.3. - 31.3.2019
-19%
ACC LONG

StrážceDo seznamu

ACC LONG

600 mg šumivé tablety, 10 tablet, léčí vlhký kašel, lze užív... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 119

Platnost
1.3. - 31.3.2019
-17%
Imodium

StrážceDo seznamu

Imodium

20 tvrdých tobolek, RYCHLÁ A ÚČINNÁ LÉČBA PRŮJMU, k léčbě ak... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 155

Platnost
1.3. - 31.3.2019
-17%
MAGNE B6® Control Stress, 30 potahovaných tablet, 1 tbl. = 5,30 Kč

StrážceDo seznamu

MAGNE B6® Control Stress, 30 potahovaných ta...

extrakt z Rhodiola rosea přispívá k odolnosti vůči stresu, h... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 159

Platnost
1.3. - 31.3.2019
-16%
ACC LONG

StrážceDo seznamu

ACC LONG

600 mg šumivé tablety, 10 tablet, léčí vlhký kašel, rozpoušt... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 119

Platnost
9.3. - 30.4.2019
-14%
RENNIE

StrážceDo seznamu

RENNIE

48 žvýkacích tablet, ZAPOMEŇTE NA PÁLENÍ ŽÁHY, ulevuje již b... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 119

Platnost
9.3. - 30.4.2019
-14%
Centrum pro ženy 60 tbl.

StrážceDo seznamu

Centrum pro ženy 60 tbl.

• kompletní multivitaminys minerály pro potřeby žen a mužů• ... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 249,50

Platnost
1.3. - 31.3.2019
-50%


Reklama
     


Informace o výrobku

uleví od bolesti hlavy, zad, kloubů i menstruační bolesti, snižuje horečku a tlumí projevy zánětu, balení po 100 i 30 tabletách

Výrobce: 0Kategorie: Ostatní / léky



Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Reklama
Reklama