ARCHIV - tato položka již není v nabídce.

Akce byla platná pro leták Dr.Max 3.6.2015 - 30.6.2015

Zobrazit aktuální letáky Dr.Max

Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules 20 cps.

Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules 20 cps.

ŘetězecAkční cenaPlatí do
-12%79,00Úterý30.6.2015

Více informací o produktu StrážceDo seznamu

Reklama



Podobné a související zboží

Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules 10 měkkých tobolek

StrážceDo seznamu

Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules 10 ...

• při akutních záchvatech migrény, bolesti hlavy a horečce •... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 39

Platnost
1.3. - 31.3.2017
-29%
GS Dormian RAPID 40 kapslí

StrážceDo seznamu

GS Dormian RAPID 40 kapslí

• pro rychlé usínání a klidný spánek po celou noc* • účinná ... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 169

Platnost
1.3. - 31.3.2017
-29%
GS DORMIAN RAPID 40 KAPSLÍ

StrážceDo seznamu

GS DORMIAN RAPID 40 KAPSLÍ

pro rychlé usínání a klidný spánek po celou noc*, účinná kom... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 199

Platnost
11.3. - 30.4.2017
-14%
Reklama
GS Dormian Rapid

StrážceDo seznamu

GS Dormian Rapid

40 kapslí, Pro rychlé usínání a klidný spánek po celou noc, ... více informací

Na prodejně
lékárny medifin

Cena 199

Platnost
1.3. - 31.3.2017
-12%
Quixx

StrážceDo seznamu

Quixx

nosní sprej, 30 ml, uvolňuje ucpaný nos při nachlazení a ale... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 109

Platnost
1.3. - 31.3.2017
-23%
QUIXX NOSNÍ SPREJ 30 ml

StrážceDo seznamu

QUIXX NOSNÍ SPREJ 30 ml

hypertonický roztok mořské vody a čištěné vody, účinně a bez... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 125

Platnost
11.3. - 30.4.2017
-11%
Digitální teploměr SANITASSFT01 **

StrážceDo seznamuKoupit

Digitální teploměr SANITASSFT01 **

digitální teploměr klasický, přesnost +/- 0,1 °C, zvukový signál

Na prodejně
Okay

Cena 69

Platnost
20.3. - 28.3.2017
-50%
Paralen® 500 24 tbl.

StrážceDo seznamu

Paralen® 500 24 tbl.

• tlumí bolest, snižuje teplotu, pomáhá při chřipce • nedráž... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 19

Platnost
1.3. - 31.3.2017
-46%
VINCENTKA přírodní 0,7 l 1 ks

StrážceDo seznamu

VINCENTKA přírodní 0,7 l 1 ks

Na prodejně
Dr.Max

Cena 19

Platnost
1.3. - 31.3.2017
-34%
GS Condro Diamant PROFIPACK

StrážceDo seznamu

GS Condro Diamant PROFIPACK

Limitovaná jarní edice, 120 + 20 tablet NAVÍC

Na prodejně
Dr.Max

Cena 579

Platnost
1.3. - 31.3.2017
-34%
TENA LADY ULTRA MINI + 50 % NAVÍC (28 + 14 KS)

StrážceDo seznamu

TENA LADY ULTRA MINI + 50 % NAVÍC (28 + 14 KS)

slipová vložka pro řešení lehké inkontinence u žen, trojí oc... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 111

Platnost
11.3. - 30.4.2017
-34%
GS CONDRO DIAMANT PROFIPACK 120 + 20 TABLET NAVÍC

StrážceDo seznamu

GS CONDRO DIAMANT PROFIPACK 120 + 20 TABLET ...

první a jediný přípravek v ČR se silou 1 600 mgglukosamin su... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 599

Platnost
11.3. - 30.4.2017
-34%
SeptaNazal® pro dospělé

StrážceDo seznamu

SeptaNazal® pro dospělé

10 ml. Nosní sprej ke snížení otoku nosní sliznice při rýmě ... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 59

Platnost
1.3. - 31.3.2017
-34%
GS Condro Diamant

StrážceDo seznamu

GS Condro Diamant

120 + 20 tablet, Mimořádná účinnost v limitované edici od ne... více informací

Na prodejně
lékárny medifin

Cena 599

Platnost
1.3. - 31.3.2017
-33%
GS Condro Diamant PROFIPACK

StrážceDo seznamu

GS Condro Diamant PROFIPACK

Limitovaná jarní edice, 120+20 tablet NAVÍC, První a jediný ... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 599

Platnost
1.3. - 31.3.2017
-33%
Revitalon Forte 30 cps.

StrážceDo seznamu

Revitalon Forte 30 cps.

Akční cena za 3 kusy. • 18 obsažených látek • extra silná re... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 398

Platnost
1.3. - 31.3.2017
-33%
Magnesium B-komplex Glenmark

StrážceDo seznamu

Magnesium B-komplex Glenmark

60 tablet, Komplexní a vyvážené složení, obsahuje hořčík a v... více informací

Na prodejně
lékárny medifin

Cena 99

Platnost
1.3. - 31.3.2017
-32%
Systane® ULTRA zvlhčující oční kapky 10 ml

StrážceDo seznamu

Systane® ULTRA zvlhčující oční kapky 10 ml

• úleva pro suché, unavené a podrážděné oči • vhodné i pro n... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 199

Platnost
1.3. - 31.3.2017
-31%
Nalgesin s

StrážceDo seznamu

Nalgesin s

20 tablet, Léčivý přípravek na bolesti hlavy, zubů, zad, sva... více informací

Na prodejně
lékárny medifin

Cena 89

Platnost
1.3. - 31.3.2017
-31%
Bi-Oil

StrážceDo seznamu

Bi-Oil

60 ml, specialista v péči o pokožku pomáhá zlepšit vzhled ji... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 219

Platnost
1.3. - 31.3.2017
-31%


Reklama
     


Informace o výrobku

při akutních záchvatech migrény, bolesti hlavy a horečce, snadno vstřebatelné čiré želatinové tobolky

Výrobce: 0Kategorie: Ostatní / léky



Reklama

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Reklama
Reklama