Ariel gelové kapsle 23 dávek, vybrané druhy

Ariel gelové kapsle 23 dávek, vybrané druhy

Výrobek Ariel gelové kapsle 23 dávek, vybrané druhy momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty značky Ariel , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo prací prostředky nebo gely a kapsle. .

Aktuální slevu na Ariel gelové kapsle 23 dávek, vybrané druhy zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Značka: ArielVýrobce: Procter & GambleBalení: 23 ksEAN: 4015600525187Kategorie: Drogerie a parfumerie / prací prostředky / gely a kapsle

Popis výrobku

 

3in1 - praní, odstraňování skvrn, rozjasňováníPrvní prací prostředek rozdělený do 3 samostatných částí pro dosažení účinnosti 3in1, který pere do hloubky, odstraňuje skvrny a rozjasňuje prádloJedinečný vícekomorový design udržuje složky stabilní a oddělené až do zahájení pracího procesuPokrokové technologie jsou uvolňovány až v průběhu praní díky kombinaci s vylepšeným obalem, který chrání tekuté složky a při kontaktu s vodou se rychle rozpouštíJedinečná účinnost:gelové kapsle Ariel 3in1 PODS jsou nejlepší formou tekutého Arielu!

 

První prací prostředek, který je rozdělen do 3 částí, gelové kapsle Ariel 3in1 PODS s jedinečným vícekomorovým designem, který udržuje složky stabilní a oddělené až do zahájení pracího procesu a přináší vynikající koncentrovaný čisticí účinek. Pokrokové technologie, které pomáhají odstranit široké spektrum skvrn, jsou uvolňovány v průběhu praní, díky inovativnímu obalu, který se při kontaktu s vodou úplně rozpustí. Gelové kapsle jsou nejlepší formou tekutého Arielu se správnou dávkou pracího prostředku.

 

Bezpečnostní varování

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nebezpečí vážného poškození očí. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Používejte osobní ochranné prostředky pro oči a obličej. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Uchovávejte mimo dosah dětí, stejně jako ostatní prací a čisticí prostředky v domácnosti. Obsahuje: Benzyl Salicylate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Hexyl Salicylate. Může vyvolat alergickou reakci. Lidé s citlivou nebo poškozenou kůží by se měli vyvarovat delšího kontaktu s výrobkem.

 

Balení: Uzavíratelné balení.

Složení výrobku

 • >30% aniontové povrchově aktivní látky;
 • 5-15% neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo
 • <5% fosfonáty
 • Enzymy
 • Optické zjasňovače
 • Parfémy
 • Benzyl salicylate
 • Butylphenyl methylpropional
 • Citronellol
 • Coumarin
 • Geraniol
 • Hexyl cinnamal
 • Linalool

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.