Ariel gelové kapsle 30 dávek, vybrané druhy

Ariel gelové kapsle 30 dávek, vybrané druhy

Výrobek Ariel gelové kapsle 30 dávek, vybrané druhy momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty značky Ariel , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo prací prostředky nebo gely a kapsle. .

Aktuální slevu na Ariel gelové kapsle 30 dávek, vybrané druhy zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama
Ariel gel na praní 70 dávek, vybrané druhy

Tekutý prací prostředek pro praní v automatické pračce

COOP
269,90
269,90 Cena

Informace o výrobku

Gelové kapsle na praní prádla 3v1

Značka: ArielVýrobce: Procter & GambleBalení: 30 ksEAN: 4015400846819Kategorie: Drogerie a parfumerie / prací prostředky / gely a kapsle

Popis výrobku

 

3 v 1 - čistí, odstraňuje skvrny, rozjasňujeZajistěte svému oblečení bezchybné čisticí účinky a zároveň buďte stále šetrní ke své citlivé pokožceŠpičkové čisticí účinky pro bílé a barevné prádlo i u praní při nízké teplotěVyrobeny tak, aby se během praní rozpouštěly už při teplotě 30°CMountain Spring - pro špičkové výsledky i v náročných podmínkách

 

Úžasný čisticí účinek v jedné malé kapsli. Gelové kapsle na praní prádla Ariel 3v1 PODS mají unikátní design obalu s oddělenými složkami, který udrží složky stabilně oddělené do doby, než se namočí, a zaručuje tak super koncentrované čisticí účinky. Tento výrobek obsahuje nejlepší tekutý prací prostředek od Arielu ve správně dávkovaném množství.

 

Bezpečnostní varování

Nebezpečí. Způsobuje vážné poškození očí. Dráždí kůži. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Omyjte velkým množstvím vody. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. Odstraňte obsah/obal v příslušném místním zařízení schváleném pro likvidaci odpadů. Používejte se suchýma rukama. Nepropichujte, neroztrhávejte nebo nerozřezávejte.

 

Země původu Francie. Balení: Plastový obal.

Nezapomeňte se podívat, kde dnes najdete Ariel v akci

Složení výrobku

 • MEA-C10-13 alkyl benzenesulfonate
 • MEA-laureth sulphate
 • C12-14 pareth-7

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.