ARCHIV - tato položka již není v nabídce.

Akce byla platná pro leták Dr.Max 5.10.2016 - 31.10.2016

Zobrazit aktuální letáky Dr.Max

Aspirin 500 mg obalené tablety 20 tbl.

Aspirin 500 mg obalené tablety 20 tbl.

ŘetězecAkční cenaPlatí do
-7%89,00Pondělí31.10.2016

Více informací o produktu StrážceDo seznamu

Reklama



Podobné a související zboží

ASPIRIN 8 X 500 MG POR. TBL.OBD

StrážceDo seznamuKoupit

ASPIRIN 8 X 500 MG POR. TBL.OBD

2x rychlejší úleva od bolesti! Rychlá úleva od mírné až stře... více informací

Na prodejně
Pilulka lékárna

Cena 29

Platnost
9.11. - 24.12.2017
-43%
FLAVOBION 70 mg potahované tablety

StrážceDo seznamuKoupit

FLAVOBION 70 mg potahované tablety

Užívá se k podpůrné léčbě při chronickém zánětu jater. Při z... více informací

Na prodejně
Pilulka lékárna

Cena 169

Platnost
9.11. - 24.12.2017
-25%
MaxiVita šumivé tablety

StrážceDo seznamu

MaxiVita šumivé tablety

20 ks,různé druhy,doplněk stravy

Na prodejně
Teta drogerie

Cena 27,90

Platnost
9.11. - 18.11.2017
-20%
Reklama
Aspirin C Forte

StrážceDo seznamu

Aspirin C Forte

10 šumivých tablet, dvojnásobná síla v jedné tabletě1, k léč... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 149

Platnost
1.11. - 30.11.2017
-19%
CELASKON® TABLETY 250 MG Balení 100 tablet

StrážceDo seznamuKoupit

CELASKON® TABLETY 250 MG Balení 100 tablet

Vitamín C podporuje přirozenou obranyschopnost organismu v ... více informací

Na prodejně
Pilulka lékárna

Cena 99

Platnost
9.11. - 24.12.2017
-18%
ATARALGIN tablety 20 tbl.

StrážceDo seznamu

ATARALGIN tablety 20 tbl.

• tlumí bolest hlavy a krční páteře• snižuje svalové a psych... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 59

Platnost
1.11. - 30.11.2017
-14%
Coldrex Tablety 24 tbl.

StrážceDo seznamu

Coldrex Tablety 24 tbl.

• proti příznakůmchřipkya nachlazení• snižuje horečku,tlumí ... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 119

Platnost
1.11. - 30.11.2017
-14%
COREGA VÁNOČNÍ BALÍČEK EXTRA SILNÝ + ČISTÍCÍ TABLETY

StrážceDo seznamuKoupit

COREGA VÁNOČNÍ BALÍČEK EXTRA SILNÝ + ČISTÍCÍ...

Pevná fixace zubní náhrady po celý den. Pomáhá předcházet ul... více informací

Na prodejně
Pilulka lékárna

Cena 175

Platnost
9.11. - 24.12.2017
-10%
Coldrex horký nápoj citron, citron s medem

StrážceDo seznamu

Coldrex horký nápoj citron, citron s medem

10 sáčků, Horký nápoj pro účinnou úlevu od příznaků chřipky ... více informací

Na prodejně
lékárny medifin

Cena 125

Platnost
1.11. - 30.11.2017
-21%
Additiva Vitamin C Blutorange, Zitrone

StrážceDo seznamu

Additiva Vitamin C Blutorange, Zitrone

20 šumivých tablet, Šumivé tablety určené k užití při nedost... více informací

Na prodejně
lékárny medifin

Cena 73

Platnost
1.11. - 30.11.2017
-18%
COREGA ORIGINAL EXTRA SILNÝ

StrážceDo seznamu

COREGA ORIGINAL EXTRA SILNÝ

40 g + čisticí tablety 30 tablet + * DÁREK praktická dóza, p... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 179

Platnost
11.11. - 31.12.2017
-18%
Beliema Effect

StrážceDo seznamu

Beliema Effect

10 vaginálních tablet, vaginální tablety s laktobacily a kys... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 239

Platnost
1.11. - 30.11.2017
-14%
GS Vitamin C 500 se šípky

StrážceDo seznamu

GS Vitamin C 500 se šípky

70 + 70 tablet, 1 tbl.= 1,42 Kč, Darujte zdraví v úžasné ván... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 194

Platnost
1.11. - 30.11.2017
-51%
GS Merilin HARMONY

StrážceDo seznamu

GS Merilin HARMONY

90+90 tablet, 1 tbl.= 4,22 Kč, Klinicky ověřená účinnost v o... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 754

Platnost
1.11. - 30.11.2017
-50%
GS CONDRO DIAMANT

StrážceDo seznamu

GS CONDRO DIAMANT

100 + 50 tablet, mimořádná síla glukosamin sulfátu v denní d... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 599

Platnost
11.11. - 31.12.2017
-50%
GS EXTRA STRONG MULTIVITAMIN

StrážceDo seznamu

GS EXTRA STRONG MULTIVITAMIN

50 + 50 tablet, komplexní vyvážené složení vitaminů, minerál... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 299

Platnost
11.11. - 31.12.2017
-50%
GS KOENZYM Q10 60 mg PREMIUM

StrážceDo seznamu

GS KOENZYM Q10 60 mg PREMIUM

45 + 45 kapslí, silná dávka 60 mg koenzymu Q10 s vysokou vst... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 399

Platnost
11.11. - 31.12.2017
-50%
GS Condro® DIAMANT 100 + 50 tbl.

StrážceDo seznamuKoupit

GS Condro® DIAMANT 100 + 50 tbl.

Nejsilnější v obsahu krystalického glukosamin sulfátu na trh... více informací

Na prodejně
Pilulka lékárna

Cena 599

Platnost
9.11. - 24.12.2017
-50%
GS Ginkgo 60 PREMIUM, 60+60 tbl.

StrážceDo seznamuKoupit

GS Ginkgo 60 PREMIUM, 60+60 tbl.

Na prodejně
Pilulka lékárna

Cena 349

Platnost
9.11. - 24.12.2017
-50%


Reklama
     


Informace o výrobku

rychlá úleva od mírné až středně silné bolesti, k léčbě příznaků doprovázejících horečku, od 12 let věku

Výrobce: 0Kategorie: Ostatní / léky



Reklama

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Reklama
Reklama