ARCHIV - tato položka již není v nabídce.

Akce byla platná pro leták Benu 1.11.2016 - 30.11.2016

Zobrazit aktuální letáky Benu

Aspirin C Forte, 10 šumivých tablet

Aspirin C Forte, 10 šumivých tablet

ŘetězecAkční cenaPlatí do
-17%149,00Středa30.11.2016

Více informací o produktu StrážceDo seznamu

Reklama



Podobné a související zboží

ACC® LONG 600 mg, 10 ŠUMIVÝCH TABLET

StrážceDo seznamu

ACC® LONG 600 mg, 10 ŠUMIVÝCH TABLET

ACC® RYCHLEJŠÍ NEŽ KAŠEL. stačí jedna tableta denně, rozpust... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 109

Platnost
21.1. - 28.2.2017
-22%
Magne B6 forte tablety

StrážceDo seznamu

Magne B6 forte tablety

50 tablet, obsahuje citrát hořčíku pro účinné doplnění hořčí... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 165

Platnost
1.2. - 28.2.2017
-14%
TEREZIA STRAVY Hlíva ústřičná s lactobacily FORTE

StrážceDo seznamu

TEREZIA STRAVY Hlíva ústřičná s lactobacily ...

10 kapslí. Vhodné při a po užívání antibiotik. Hlíva ústřičn... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 87

Platnost
1.2. - 28.2.2017
-20%
Reklama
LIPOXAL EFFECT 180 + 60 TABLET S OBSAHEM KONJACU A L-CARNITINU

StrážceDo seznamu

LIPOXAL EFFECT 180 + 60 TABLET S OBSAHEM KON...

HUBNĚTE EFEKTIVNĚ! pomáhá spalovat tuky díky obsahu extraktu... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 799

Platnost
21.1. - 28.2.2017
-20%
VOLTAREN® FORTE 2,32 % GEL 100 g

StrážceDo seznamu

VOLTAREN® FORTE 2,32 % GEL 100 g

uleví od bolesti kloubů, zad a svalů až na 12 hodin, stačí a... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 259

Platnost
21.1. - 28.2.2017
-19%
Voltaren Forte 2.32% gel

StrážceDo seznamu

Voltaren Forte 2.32% gel

150 g. Analgetikum ve formě gelu s účinkem na 12 hodin. Tlum... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 349

Platnost
1.2. - 28.2.2017
-19%
TEREZIA Hlíva ústřičná FORTE

StrážceDo seznamu

TEREZIA Hlíva ústřičná FORTE

s laktobacily, 10 kapslí, vhodné při a po užívání antibiotik... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 89

Platnost
1.2. - 28.2.2017
-18%
IBUPROFEN 400 mg GALMED 30 TABLET

StrážceDo seznamu

IBUPROFEN 400 mg GALMED 30 TABLET

ÚČINNÉ ANALGETIKUM IBUPROFENUM: pro zmírnění bolesti a sníže... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 45

Platnost
21.1. - 28.2.2017
-18%
GS EXTRA STRONG MULTIVITAMIN 60 + 60 TABLET

StrážceDo seznamu

GS EXTRA STRONG MULTIVITAMIN 60 + 60 TABLET

KOMPLEXNÍ VYVÁŽENÉ SLOŽENÍ VITAMINŮ, MINERÁLŮ A DALŠÍCH AKTI... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 319

Platnost
21.1. - 28.2.2017
-17%
GS IMUNOSTIM PREVENT 20 TABLET

StrážceDo seznamu

GS IMUNOSTIM PREVENT 20 TABLET

dvojnásobná síla pro dlouhodobou podporu imunity, přípravek ... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 175

Platnost
21.1. - 28.2.2017
-17%
TEREZIA HLÍVA ÚSTŘIČNÁ S RAKYTNÍKOVÝM OLEJEM A REISHI FORTE 60 KAPSLÍ

StrážceDo seznamu

TEREZIA HLÍVA ÚSTŘIČNÁ S RAKYTNÍKOVÝM OLEJEM...

hlíva ústřičná v kombinaci s další vzácnou houbou reishi a r... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 249

Platnost
21.1. - 28.2.2017
-17%
PANADOL® EXTRA 30 TABLET

StrážceDo seznamu

PANADOL® EXTRA 30 TABLET

při mírné až středně silné bolesti hlavy včetně migrény, pro... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 79

Platnost
21.1. - 28.2.2017
-17%
SPEKTRUM GUMMIES IMUNITA S ECHINACEOU 60 + 60 TABLET NAVÍC

StrážceDo seznamu

SPEKTRUM GUMMIES IMUNITA S ECHINACEOU 60 + 6...

chutné vitaminy a minerály v želatinové formě pro snadné uží... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 459

Platnost
21.1. - 28.2.2017
-16%
IMUNOCOMPLEX® ACUT 15 TABLET

StrážceDo seznamu

IMUNOCOMPLEX® ACUT 15 TABLET

ORIGINÁLNÍ ČESKÝ VÝROBEK, KTERÝ STRÁŽÍ VÁŠ KRK, cíleně stimu... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 169

Platnost
21.1. - 28.2.2017
-15%
IBALGIN® 400, 100 TABLET

StrážceDo seznamu

IBALGIN® 400, 100 TABLET

RŮŽOVÝ IBALGIN® JE JEN JEDEN. na bolest hlavy, zubů, na bol... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 119

Platnost
21.1. - 28.2.2017
-15%
PARAMEGAL 500 mg, 30 TABLET

StrážceDo seznamu

PARAMEGAL 500 mg, 30 TABLET

PARACETAMOL: proti bolesti hlavy, kloubů, svalů, zubů a při ... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 35

Platnost
21.1. - 28.2.2017
-15%
PERSEN® forte

StrážceDo seznamu

PERSEN® forte

20 tobolek, přírodní lék s uklidňujícím účinkem, obsahuje ko... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 129

Platnost
1.2. - 28.2.2017
-14%
Cannaderm Mycosin Forte sérum

StrážceDo seznamu

Cannaderm Mycosin Forte sérum

10+2 ml - Účinný přípravek při kožních a nehtových plísních ... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 114

Platnost
1.2. - 28.2.2017
-14%
PREVENTAN® JUNIOR 90 TABLET + DÁREK

StrážceDo seznamu

PREVENTAN® JUNIOR 90 TABLET + DÁREK

originální patentovaná látka ProteQuine® a vitamin C pro imu... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 319

Platnost
21.1. - 28.2.2017
-13%
IMUNIT® 5PREVEMAX 60 + 20 TABLET

StrážceDo seznamu

IMUNIT® 5PREVEMAX 60 + 20 TABLET

pro bleskové posílení imunity1, obsahuje nukleotidy z chlore... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 235

Platnost
21.1. - 28.2.2017
-13%


Reklama
     


Informace o výrobku

k léčbě příznaků doprovázejících horečkou při zánětu horních cest dýchacích nebo příznacích podobných chřipce, od 12 let věku

Výrobce: 0Kategorie: Ostatní / léky



Reklama

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Reklama
Reklama