Cillit Bang Odstraňovač bakterií a špíny 750ml

Cillit Bang Odstraňovač bakterií a špíny 750ml

Výrobek Cillit Bang Odstraňovač bakterií a špíny 750ml momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty z kategorie Drogerie a parfumerie nebo čistící prostředky nebo do koupelny. .

Aktuální slevu na Cillit Bang Odstraňovač bakterií a špíny 750ml zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Odstraňovač bakterií a špíny

Výrobce: Reckitt BenckiserBalení: 750 mlEAN: 5997321746401Kategorie: Drogerie a parfumerie / čistící prostředky / do koupelny

Popis výrobku

 

Ničí 99,9% bakterií*Mění barvu ve vodě při čištění*Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Escherichia coli, Enterococcus hirae, Candida Albicans, Aspergillus nigerByla prokázána baktericidní, fungicidní, virucidní a sporicidní účinnostČistí toaletu během 1 minuty

 

Příprava a použití

Návod na použití: Čištění toalety: Nadzvedněte záchodové prkénko a nasměrujte trysku pod okraj toalety. Stlačením láhve pomalu naneste po celém obvodu toaletní mísy. V případě silných usazenin nechte čistič působit 10 minut. Pro zničení bakterií nechte čistič působit 30 minut. Vyčistěte kartáčem a spláchněte. Vhodný na všechny typy toalet mimo nerezových. Bezpečný pro septiky. Otevření láhve: Otevřete stisknutím označených míst na stranách uzávěru a otočte v protisměru hodinových ručiček. Uzavření láhve: Utáhněte pevně uzávěr až do cvaknutí. Nevhodné povrchy k čištění: zlato, mosaz, měď, dřevo, smalt, pozlacený kov, látky, hliník, mramor, podlahy (při použití neředěného výrobku). Spotřebujte nejlépe do 24 měsíců od data uvedeného na obalu.

 

 

Bezpečnostní varování

Nebezpečí. S biocidním účinkem 30 minut. Biocidní výrobek, používejte bezpečně. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Může být korozivní pro kovy. Pokyny pro bezpečné zacházení: Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevdechujte páry. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Používejte ochranné rukavice/ochranné brýle/obličejový štít. Při vdechnutí: Přeneste postiženého na čerstvý vzduch a ponechte jej v klidu v poloze usnadňující dýchání. Při požití: Vypláchněte ústa. Nevyvolávejte zvracení. Při styku s kůží (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou. Kontaminovaný oděv před opětovným použitím vyperte. Okamžitě volejte toxikologické informační středisko nebo lékaře. Při zasažení očí: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Skladujte uzamčené. Uchovávejte pouze v původním obalu. Upozornění: Pozor! Nepoužívejte společně s jinými výrobky. Může uvolňovat nebezpečné plyny (chlor). Přípravek je žíravý a obsahuje chlornan sodný (chlorové bělící činidlo). Použité obaly odložte na místo určené obcí k ukládání odpadu! Obal předejte k recyklaci až po jeho úplném vyprázdnění.

 

Balení: Uzavíratelné balení.

Složení výrobku

 • Účinná látka: chlornan sodný (14,5 %), 45 g/kg (4,5 hm. %)
 • Dále obsahuje <5%: hydroxid sodný, aniontové povrchově aktivní látky, amforentní povrchově aktivní látky, parfém
 • Nebezpečné látky: chlornan sodný, N, N - dimethyltetradecylamin-N-oxid, hydroxid sodný, mastné kyseliny, kokos, draselné soli

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.