Magazín AkcniCeny | Trápí vás zaschlé kapky ve sprše? Zbavte se jich bez chemie
Diffusil Repellent repelentní sprej na odpuzování komárů, klíšťat a muchniček 150ml

Diffusil Repellent repelentní sprej na odpuzování komárů, klíšťat a muchniček 150ml

Výrobek Diffusil Repellent repelentní sprej na odpuzování komárů, klíšťat a muchniček 150ml momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty z kategorie Drogerie a parfumerie nebo sezóna nebo repelenty. .

Aktuální slevu na Diffusil Repellent repelentní sprej na odpuzování komárů, klíšťat a muchniček 150ml zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Informace o výrobku

Výrobce: UNILEVERBalení: 100 mlEAN: 8590005753121Kategorie: Drogerie a parfumerie / sezóna / repelenty

Popis výrobku

 

Dětská pokožkaOdpuzuje komáry a klíšťataPro citlivou pokožkuAloe veraPanthenol

 

Účinkuje také proti komárům tygřím (Aedes Albopictus). Účinnost přípravku trvá 3 až 5 hodin nebo do umytí. Při použití proti klíšťatům doporučujeme aplikaci opakovat po 2 hodinách, ale ne více než dvakrát za den. Pro ještě vyšší účinnost repelentu lze kombinovat s přípravekem Diffusil Impregnace na oděvy, kdy dosáhnete i hubícího efektu - zvláště vhodné pro použití proti klíšťatům. Přípravek není určen k použití pro děti do 2 let, pro děti od 2 do 12 let jej lze použít omezeně.

Příprava a použití

Návod k použití: Před použitím protřepejte. Aplikujte pravidelnými nástřiky ze vzdálenosti asi 30 cm na nekrytá místa pokožky, poté přípravek dlaní rozetřete. Při nástřiku na oděv a obuv přípravek neroztírejte. Při použití proti klíšťatům je nutné preventivně ošetřit celý povrch pokožky, oděvu a obuvi. Po návratu domů pokožku umyjte vodou a mýdlem, oděvy vyperte. Nepoškozuje vlnu, bavlnu a nylon. Zda nedochází k poškození jiných syntetických tkanin nebo plastů je nutné vyzkoušet. Nesmí být používán dětmi bez dozoru dospělých a jinak než dle návodu. Zabraňte přímému zasažení očí a rtů.

 

 

Bezpečnostní varování

Bezpečnostní opatření: Nádobka je pod tlakem: nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50 °C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Extrémně hořlavý. Uchovávejte mimo dosah dětí. uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - Zákaz kouření. Nevdechujte aerosoly. Zamezte styku s očima. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. První pomoc: Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a přetrvává-li podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc. Při nadýchání postiženému zajistěte přívod čerstvého vzduchu, v případě obtíží vyhledejte lékaře. Přípravek není určen k použití pro děti do 2 let. Přípravek je u dětí ve věku od 2 do 12 let určen pouze k omezeného použití. Pro děti do věku 2 let použijte Diffusil repelent BABY. Extrémně hořlavý.

 

Balení: Aerosol.

 

Skladování: Skladujte v originálním obalu na suchém místě při teplotě do 30 °C, neskladujte na slunci nebo v blízkosti sálavého tepla.

Složení výrobku

  • Účinná látka: N,N-diethyl-m-toluamid (EC 205-149-7) 195 g/kg

    Platí do vyprodání zásob.
    Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


    Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

    Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.