Nákupy OnaDnes jsou zpět! Kde najdete kupony? I Magazín Akční Ceny
Diffusil Stop Baby Repelent na odpuzování komárů a klíšťat 100ml

Diffusil Stop Baby Repelent na odpuzování komárů a klíšťat 100ml

Výrobek Diffusil Stop Baby Repelent na odpuzování komárů a klíšťat 100ml momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty z kategorie Drogerie a parfumerie nebo sezóna nebo repelenty. .

Aktuální slevu na Diffusil Stop Baby Repelent na odpuzování komárů a klíšťat 100ml zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama
-27%Raid Aerosol proti létajícímu hmyzu s eukalyptovým olejem 400ml

Insekticid na mouchy, komáry, tygří komáry, vosy, sršně, moli-můry.

Šlak
109,90
109,90 Cena

Informace o výrobku

Repelent na odpuzování komárů a klíšťat.

Výrobce: UNILEVERBalení: 100 mlEAN: 8590005014109Kategorie: Drogerie a parfumerie / sezóna / repelenty

Popis výrobku

 

Odpuzuje komáry a klíšťataPro citlivou pokožku

 

Diffusil repelent Baby obsahuje účinnou látku IR3535, která se aplikuje na dětskou pokožku. Přípravek Diffusil repelent Baby je roztok s repelentními účinky na komáry a klíšťata určený k aplikaci na pokožku a oděv. Repelentní účinek na pokožce i na oděvu trvá až 4 hodiny od aplikace nebo do umytí. Dle potřeby aplikaci opakujte. Použití je pro děti od 12 měsíců. Možné je využití pro všechny věkové skupiny. Při aplikaci na děti nejdříve aplikujte sprej do dlaně nebo na jemný hadřík a poté jemně rozetřete po dětské pokožce. Po aplikaci si umyjte ruce. Díky mechanickému rozprašovači je možná přímá aplikace i na oděv. Zabraňte vniknutí do očí a styku se sliznicí.

Příprava a použití

Návod k použití: Před použitím důkladně protřepejte. Aplikujte pravidelnými nástřiky ze vzdálenosti asi 20 cm na nekrytá místa pokožky, poté přípravek dlaní rozetřete. Při nástřiku na oděv a obuv přípravek neroztírejte. Po návratu domů vyzkoušejte, zda nepoškozuje jejich povrch nebo barvu. Nesmí být použito jinak, než je uvedeno v návodu.

 

 

Bezpečnostní varování

Bezpečnostní opatření: Hořlavý. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevdechujte aerosoly. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. První pomoc: Při vniknutí do oka ihned vypláchněte proudem čisté vody. Nespotřebovanou náplň i prázdný obal likvidujte uložením do komunálního odpadu. Účinná látka: ethyl-N-acetyl-N-butyl-β-alaninát [ES 257-835-0] 200 g/kg. Dále obsahuje: ethanol.

 

Vyrobené v EU. Balení: Pumpa.

 

Skladování: Doba skladovatelnsti: 36 měsíců od data výroby na obalu.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.