Škola volá | Tesco leták je plný slev pro školáky Nakupte PIVO V AKCI a ušetříte až 44%
Diffusil Stop Plus Repelentní sprej na odpuzování komárů a klíšťat 150ml

Diffusil Stop Plus Repelentní sprej na odpuzování komárů a klíšťat 150ml

Výrobek Diffusil Stop Plus Repelentní sprej na odpuzování komárů a klíšťat 150ml momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty z kategorie Drogerie a parfumerie nebo sezóna nebo repelenty. .

Aktuální slevu na Diffusil Stop Plus Repelentní sprej na odpuzování komárů a klíšťat 150ml zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Repelentní sprej s vyšším procentem účinné látky na odpuzování komárů a klíšťat

Výrobce: UNILEVERBalení: 150 mlEAN: 8590005753053Kategorie: Drogerie a parfumerie / sezóna / repelenty

Popis výrobku

 

Odpuzuje komáry a klíšťataZvýšený účinek 6 hodin

 

Určeno pro oblast s vyšším výskytem bodavého hmyzu. Účinkuje také proti komárům tygřím (Aedes Albopictus). Účinnost přípravku trvá více než 6 hodin nebo do umytí. Při použití proti klíšťatům doporučujeme aplikaci opakovat, ale ne více než dvakrát za den. Pro ještě vyšší hodnost repelentu lze kombinovat s přípravkem Diffusil Impregnace. kdy dosáhnete i hubícího efektu - zvláště vhodné pro použití proti klíšťatům. Přípravek není určen k použití pro děti do 2 let, pro děti od 2 let do 12 let jej lze použít omezeně.

Příprava a použití

Návod k použití: Před použitím důkladně protřepejte. Repelent se suchým efektem je určen pro aplikaci na pokožku. Aplikujte pravidelnými nástřiky ze vzdálenosti asi 30 cm na nekrytá místa pokožky, poté přípravek dlaní rozetřete. Při použití proti klíšťatům je nutné preventivně ošetřit celý povrch pokožky. Po návratu domů pokožku umyjete vodou a mýdlem, oděvy vyperte. Nepoškozuje vlnu, bavlnu a nylon. Zda nedochází k poškození jiných syntetických tkanin nebo plastů, je nutné vyzkoušet. Nesmí být používán dětmi bez dozoru dospělých a jinak než dle návodu. Zabraňte přímému zasažení očí a rtů.

 

 

Bezpečnostní varování

Bezpečnostní opatření: Nádobka je pod tlakem: nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50 °C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Extrémně hořlavý. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - Zákaz kouření. Nevdechujte aerosoly. Zamezte styku s očima. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. První pomoc: Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a přetrvává-li podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc. Při nadýchání postiženému zajistěte přívod čerstvého vzduchu, v případě obtíží vyhledejte lékaře. Pouze prázdný obal uložte do komunálního odpadu nebo do sběru, náplň likvidujte jako nebezpečný odpad. Extrémně hořlavý. Dráždivý.

 

Účinná látka: N,N-diethyl-m-toluamid (EC 205-149-7) 247 g/kg. Hnací plyn: Isobutan/Propan/Butan. Balení: Aerosol.

 

Skladování: Doba skladovatelnosti: 3 roky od data výroby na obalu. Skladujte v originálním obalu na suchém místě při teplotě do 30 °C, neskladujte na slunci nebo v blízkosti zdroje sálavého tepla.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Reklama

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.