Domestos Universal hygiene čistící a dezinfekční sprej 750ml

Domestos Universal hygiene čistící a dezinfekční sprej 750ml

Výrobek Domestos Universal hygiene čistící a dezinfekční sprej 750ml momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty značky Domestos , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo čistící prostředky. .

Aktuální slevu na Domestos Universal hygiene čistící a dezinfekční sprej 750ml zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama
-58%Domestos Zéró na vodní kámen v toaletě 750ml, vybrané druhy

Gelový dezinfekční přípravek k odstranění vodního kamene v toaletě.

TOP drogerie
24,90 - 34,90
24,90 - 34,90 Cena

Informace o výrobku

Značka: DomestosVýrobce: UNILEVERBalení: 750 mlEAN: 8718114433950Kategorie: Drogerie a parfumerie / čistící prostředky

Popis výrobku

 

Účinný také proti plísni

 

Nový Domestos čistící a dezinfekční sprej.

Příprava a použití

Návod k použití: Otočte trysku do stříkací polohy. Aplikujte přímo na čištěný povrch. Důkladně setřete. U zašlých skvrn nechte před setřením minutu působit a poté setřete. Horké povrchy nechte před čištěním vychladnout. Po použití otočte trysku do polohy „STOP".

 

 

Bezpečnostní varování

Bezpečnostní varování: Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Upozornění: Zamezte kontaktu s oděvy, koberci a látkami. Nepoužívejte na přírodní linoleum, hliník, poškozené či poškrábané povrchy. Po použití na pochromované nebo pokované povrchy ihned opláchněte. Před použitím na starý nebo poškrábaný smalt nejprve vyzkoušejte na malé nenápadné ploše. Nevdechujte aerosoly (sprej). Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou. Skladujte ve vzpřímené poloze,k po spotřebování vypláchněte vdou a dejte do odpadu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Balení: Pumpa.

Podívejte se na nabídku výrobků Domestos v akci

Složení výrobku

 • Dezinfekční látka: chlornan sodný 0,5g/100g
 • Méně než 5 % aniontové povrchově aktivní látky
 • Bělící činidla na bázi chlóru (chlornan sodný)
 • Parfum

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.