Dr.Max Simethicon 80 mg 60 cps.

Dr.Max Simethicon 80 mg 60 cps.

ARCHIV - tato položka již není v nabídce

Akční cena: 99,00

Platí do: Sobota 31.8.2019

Platí v prodejnách Dr.Max

Reklama

Dr.Max Simethicon 80 mg 60 cps. v akci najdete v akčním letáku Dr.Max. V prodejnách Dr.Max koupíte Dr.Max Simethicon 80 mg 60 cps. za 99,00 Kč.

Aktuální slevu na Dr.Max Simethicon 80 mg 60 cps. zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev.

Podívejte se také na další produkty z kategorie Ostatní nebo léky.

Podobné a související zboží

-50%Spektrum Energie 1+1 / Spektrum Imunita 1+1 / Spektrum Vitalita 50+ 1+1

Spektrum Energie 1+1 / Spektrum Imunita 1+1 ...

90 tablet + 90 tablet

Na prodejně:
Alphega Lékárna

Platnost: 1.12. - 31.12.2019

Cena: 415

-50%Spektrum Imunita

Spektrum Imunita

90 tablet akce 1+1, (1 tableta/2,16 Kč), V akci 1+1 také: Sp... více informací

Na prodejně:
mojelekarna.cz

Platnost: 16.11. - 31.12.2019

Cena: 389

-45%Dr.Max Coenzym Q10 s thiaminem 30 + 15 cps.

Dr.Max Coenzym Q10 s thiaminem 30 + 15 cps.

• extra vysoká dávkakoenzymu Q10• obsahuje thiamin, který př... více informací

Na prodejně:
Dr.Max

Platnost: 1.12. - 31.12.2019

Cena: 249

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

-41%TEEKANNE Imunita s vitaminem C 18 g

TEEKANNE Imunita s vitaminem C 18 g

• funkční bylinný čaj

Na prodejně:
Dr.Max

Platnost: 1.12. - 31.12.2019

Cena: 29

-38%Dr.Max ReviHair 60 + 30 cps.

Dr.Max ReviHair 60 + 30 cps.

• komplexní péče s přesličkou rolní přispívajícík dobrému st... více informací

Na prodejně:
Dr.Max

Platnost: 1.12. - 31.12.2019

Cena: 249

-36%PARANIT SPREJ 100 ml + hřeben + šampon 100 ml+ Paranit preventivní sprej proti vším (biocid)** 100 ml Navíc*

PARANIT SPREJ 100 ml + hřeben + šampon 100 m...

S KLIENTSKOU KARTOU 399 Kč • odstraňte 100 % všíjedinou 15 m... více informací

Na prodejně:
Lékárna AGEL

Platnost: 18.11. - 19.1.2020

Cena: 429

-34%Algirin 500 mg tablety 10 tbl.

Algirin 500 mg tablety 10 tbl.

• k úlevě od bolesti hlavy, zubů,svalů, kloubů a menstruační... více informací

Na prodejně:
Dr.Max

Platnost: 1.12. - 31.12.2019

Cena: 19

-33%Systane® ULTRA zvlhčující oční kapky, 10 ml

Systane® ULTRA zvlhčující oční kapky, 10 ml

• okamžitá úleva a intenzivní hydratace• pro suché, pálící a... více informací

Na prodejně:
Dr.Max

Platnost: 1.12. - 31.12.2019

Cena: 398

Reklama
-33%Dr.Max Complex 6 Aktiv, 180 + 90 tbl.

Dr.Max Complex 6 Aktiv, 180 + 90 tbl.

• glukosamin, chondroitin, nativní kolagentypu II, hyaluroná... více informací

Na prodejně:
Dr.Max

Platnost: 1.12. - 31.12.2019

Cena: 799

-32%Flavobion 70 mg 50 tbl.

Flavobion 70 mg 50 tbl.

• užívá se připodpůrné léčběpři chronickémzánětu jater• při ... více informací

Na prodejně:
Dr.Max

Platnost: 1.12. - 31.12.2019

Cena: 149

-32%Revitalon FORTE 30 kapslí 1 cps. = 4,80 Kč

Revitalon FORTE 30 kapslí 1 cps. = 4,80 Kč

Pro zdravé a silné vlasy s vyváženým množstvím rostlinných e... více informací

Na prodejně:
PharmaPoint

Platnost: 1.12. - 31.12.2019

Cena: 144

-31%Systane® ULTRA zvlhčující oční kapky 2x10 ml

Systane® ULTRA zvlhčující oční kapky 2x10 ml

• 2 balení Systane® ULTRA za výhodnou cenu nyní s dárkovou k... více informací

Na prodejně:
PharmaPoint

Platnost: 18.11. - 24.12.2019

Cena: 399

-31%APO-OME 20

APO-OME 20

14 tobolek, při častém pálení žáhy a žaludečních obtížích, u... více informací

Na prodejně:
Alphega Lékárna

Platnost: 1.12. - 31.12.2019

Cena: 109

-29%LEROS® NATUR DETOX, ČISTÍCÍ ČAJ S VILCACOROU
bylinný čaj, 20 sáčků

LEROS® NATUR DETOX, ČISTÍCÍ ČAJ S VILCACOROU...

• funkční čaje řady Leros Naturjsou 100% přírodní, bez umělý... více informací

Na prodejně:
Lékárna AGEL

Platnost: 18.11. - 19.1.2020

Cena: 39

-29%Septofort 2 mg

Septofort 2 mg

24 pastilek, léčí příčinu bolestí v krku, lokální léčba infe... více informací

Na prodejně:
Alphega Lékárna

Platnost: 1.12. - 31.12.2019

Cena: 99

-29%Hyalgel Collagen MAXX 500 ml

Hyalgel Collagen MAXX 500 ml

• s obsahem hyaluronanu sodného,kolagenu II. typu, chondroit... více informací

Na prodejně:
Dr.Max

Platnost: 1.12. - 31.12.2019

Cena: 299

-27%APO-IBUPROFEN 400 mg

APO-IBUPROFEN 400 mg

100 tablet, uleví od bolesti hlavy, zad, kloubů i menstruačn... více informací

Na prodejně:
Alphega Lékárna

Platnost: 1.12. - 31.12.2019

Cena: 109

-27%Septofort 2 mg 24 pastilek

Septofort 2 mg 24 pastilek

• léčí příčinu bolesti v krku • ničí široké spektrum bakteri... více informací

Na prodejně:
PharmaPoint

Platnost: 1.12. - 31.12.2019

Cena: 94

-27%Omega 3 FORTE 120 + 60 tob.

Omega 3 FORTE 120 + 60 tob.

• vánoční balení Omega-3 rybíhooleje 1 000 mg FORTE od Walma... více informací

Na prodejně:
Dr.Max

Platnost: 1.12. - 31.12.2019

Cena: 219

-27%Pharmaton Geriavit 100 tob.

Pharmaton Geriavit 100 tob.

• vyvážená kombinace vitaminů, minerálůa ženšenového výtažku... více informací

Na prodejně:
Dr.Max

Platnost: 1.12. - 31.12.2019

Cena: 549

Informace o výrobku

• simethicon fyzikálním působením snižujepovrchové napětí plynů v trávícím traktu• měkké a snadno polykatelné kapsle

Výrobce: 0Kategorie: Ostatní / léky

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Reklama

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.