Reklama Ušetřete při Nákupech OnaDnes s aplikací Portmonka a vyhrajte ceny v hodnotě 110 tisíc korun. Reklama Kupóny OnaDnes naleznete v aplikaci Portmonka
Finish tablety do myčky 72 ks, vybrané druhy

Finish tablety do myčky 72 ks, vybrané druhy

Aktuální slevu na Finish tablety do myčky 72 ks, vybrané druhy zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Podívejte se také na další produkty značky Finish , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo mytí nádobí nebo tablety do myčky.

Akční cena: 299,90-50%

Platí do: Úterý 31.5.2022  

Platí v prodejnách Leták

Leták Tesco

Podobné a související zboží

Reklama
Finish do myčky

All in 1 Max 94 ks, Quantum Ult. Kapsle do myčky 60ks, table... více informací

Kaufland
309,90
309,90 Cena

Informace o výrobku

Značka: FinishVýrobce: Reckitt BenckiserBalení: 72 ksEAN: 4002448065241Kategorie: Drogerie a parfumerie / mytí nádobí / tablety do myčky

Popis výrobku

 

7 funkcíOdstranění nejsilnějších nečistotFunkce soliOdstranění čajových skvrnFunkce leštidlaOchrana myčky proti vodnímu kameniSíla odstraňující mastnotuBez obalu

 

Finish All-in-1 Power and Pure Zářivě čisté nádobí a méně chemikálií. Zářivě čisté nádobí Naše nové složení obsahuje Active Oxygen, který likviduje nečistoty i v těch nejtěžších podmínkách. Náš pěnící Powerball uvolňuje čistící částice, které zajistí dokonalou čistotu, kdekoliv je potřeba. Méně chemikálií Získejte výsledky, které očekáváte, ale s méně chemikáliemi. Naše nová řada byla speciálně navržena s méně barvivy a alergeny.

Příprava a použití

Návod k použití: Dotýkejte se pouze suchýma rukama. Vkládejte vždy jednu tabletu do suchého zásobníku. Tabletu nerozbalujte, ani nedělte. pro krátké programy vkládejte All-in-1 tebletu na dno myčky. Chraňte kvalitu tablet a po každém použití uzavřete balení. Zabudované složky soli a leštidla jsou efektivní ve vodě do tvrdosti 21 °dh. Pokud žijete v oblasti s extrémně tvrdou vodou, můžete vylepšit výkon vaší myčky přidáním Finish soli a Finish leštidla. Pro nejlepší výsledky myjte na 50/55 °C nebo na Automatický program.

 

 

Bezpečnostní varování

Finish All in 1 Powerball tableta - Power and Pure Specifická rizikovost: Dráždí oči: Obsahuje subtisilin (proteasu). Může vyvolat alergickou reakci. Pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc: Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Tento materiál a jeho obal musí být zneškodněny bezpečným způsobem. Použité obaly odložte na místo určené obcí k ukládání odpadu! Obal předejte k recyklaci až po jeho důkladném vyprázdnění. Xi Dráždivý.

 

Země původu Polsko. Balení: Plastový obal.

 

Skladování: Skladujte mimo teplá a vlhká místa.

Složení výrobku

 • 5-15 % uhličitan disodný, směs s peroxidem vodíku (2:3) (kyslíkové bělicí činidlo)
 • < 5% fosfonáty, polykarboxyláty, fosforečnany, neiontové povrchově aktivní látky, enzymy (subtilisin - proteáza, amyláza), parfém
 • Nebezpečné látky: uhličitan sodný, uhličitan disodný, směs s peroxidem vodíku (2:3)

  Vývoj ceny produktu

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.