Portmonka I Nákupy OnaDnes!
Iberia Protect utěrky zachycující barvy 15 ks

Iberia Protect utěrky zachycující barvy 15 ks

Aktuální slevu na Iberia Protect utěrky zachycující barvy 15 ks zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Podívejte se také na další produkty z kategorie Drogerie a parfumerie nebo prací prostředky.

Akční cena: 67,64

Platí do: Pondělí 25.10.2021

Platí v prodejnách Leták

Leták JIP

Akční cena: 79,90-33%

Platí do: Úterý 2.11.2021

Platí v prodejnách Šlak Leták

Leták Šlak

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

EAN: 8411660218018Kategorie: Drogerie a parfumerie / prací prostředky

Popis výrobku

 

Silnější a účinnějšíZabraňuje náhodnému přenosu barevSuper absorpčníPro praní bez nehod

 

Utěrky Iberia Protect jsou silnější a pohltí větší množství barviva. Zabraňuje nechtěnému přenosu barev. Vaše oděvy budou mít i po několika praních původní barvu. Můžete míchat barvy různých intenzit. Snížíte počet polovičních dávek pračky a uspoříte čas i peníze. Jak fungují? 1. Při praní prádla se z barvených oděvů vypírá barva, která se může usadit na jiných oděvech a zabarvit je. 2. Utěrka Iberia Protect zachytí vyprané barvivo a zabrání obarvení jiných oděvů. 3. Barva zůstane zachycena v utěrce a neobarví oděvy.

Příprava a použití

Návod na použití Realizujte prací cyklus tak, jak jste zvyklá, pouze do bubnu pračky spolu s oděvy umístěte pouze 1 utěrku. Funguje se všemi druhy textilií a při jakékoliv teplotě (řiďte se pokyny na etiketě oděvu). Utěrka je na jedno použití. Upozornění: Barvy u některých barevných oděvů nejsou dobře ustáleny a jsou málo stálobarvené. Při praní vypouští velké množství barviva, které by mohlo oděvy zabarvit ještě než utěrka Iberia Protect začne působit. Proto doporučujeme při prvních praních prát odděleně nové tmavě barevné oděvy nebo oděvy s intenzivními barvami.

 

 

Bezpečnostní varování

Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc.

 

Země původu Španělsko. Balení: Krabice.

Vývoj ceny produktu

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.