Iberia Revolution odstraňovač náhodných skvrn 150ml

Iberia Revolution odstraňovač náhodných skvrn 150ml

Výrobek Iberia Revolution odstraňovač náhodných skvrn 150ml momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty z kategorie Drogerie a parfumerie nebo prací prostředky. .

Aktuální slevu na Iberia Revolution odstraňovač náhodných skvrn 150ml zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Balení: 150 mlEAN: 8411660210036Kategorie: Drogerie a parfumerie / prací prostředky

Popis výrobku

 

Speciální aplikátorMaximální impregnace

 

Nová revoluce v odstraňování skvrn před praním. Speciální složení podle druhů skvrn. Inovátorské aplikátory, které umocňují účinnost. Náhodné skvrny, speciálně na: víno, omáčky, tuk, oleje, rajská jablka... Aplikace pomocí speciálního aplikátoru umožňuje impregnovat skvrnu a dostat se až do vnitřní struktury oděvu pro odstranění nečistoty.

Roll-on aplikátor na běžné skvrny - límce a manžety. Kartáček na odolné skvrny - tráva, hlína, ovoce...

Příprava a použití

Návod na použití: Namočit ve vodě poskvrněnou oblast. Zmáčknout aplikátor a třít skvrnu až se složení dostane dovnitř skvrny. Nechat působit 2 - 5 minut. Následně okamžitě vyprat podle instrukcí na etiketě oděvu.

 

 

Bezpečnostní varování

Důležité: Nepoužívat na hedvábí, jemné tkaniny a látky, které se nedají čistit za sucha. U oděvů intenzivních barev je zapotřebí udělat zkoušku stálobarevnosti na málo viditelném místě. Neaplikovat na metalické předměty (zipy, knoflíky). Použít rukavice nebo si okamžitě po aplikaci umýt ruce. R41 Nebezpečí vážného poškození očí. S2 Uchovávejte mimo dosah dětí. S25 Zamezte styku s očima. S26 Při zasažení očí důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. S46 Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. S64 Při požití vypláchněte ústa velkým množstvím vody (pouze je-li postižený při vědomí). Toxikologické centrum tel.: +421 2 547 741 66 (24 hodin denně). Xi Dráždivý.

 

Země původu Španělsko. Balení: Plastový obal.

Složení výrobku

 • <5% neiontové povrchově aktivní látky
 • <5% aniontové povrchově aktivní látky
 • <5% amfoterní aktivní látky
 • 5-15% bělící činidla na bázi kyslíku

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.