IBUPROFEN 400 MG GALMED

IBUPROFEN 400 MG GALMED

Aktuální slevu na IBUPROFEN 400 MG GALMED zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Podívejte se také na další produkty z kategorie Ostatní nebo léky.

ARCHIV - tato položka již není v nabídce

Akční cena: 55,00-20%

Platí do: Pátek 30.4.2021

Platí v prodejnách mojelekarna.cz

Podobné a související zboží

Reklama
-24%BRUFEN 400 MG

100 tablet, úleva od bolesti hlavy, migrény, zubů, šíje, zad... více informací

mojelekarna.cz
129
129 Cena
-41%Nogrip 14 sáčků

• k léčbě příznaků nachlazení a chřipky

Dr.Max
99
99 Cena
-38%Orlistat Teva 60 mg 84 tvrdých tob.

• lék ke snížení tělesné hmotnostive spojení s mírnou nízkok... více informací

Dr.Max
499
499 Cena
-37%Hepafirmin, 30 tbl.

• ke správné funkci jater díky cholinu• ke kontrole tělesné ... více informací

Dr.Max
139
139 Cena

Informace o výrobku

30 tablet Účinné analgetikum ibuprofenum: zmírňuje bolest, tlumí zánět a snižuje teplotu, při chřipkových a revmatických onemocněních, při migrénách Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Léčivý přípravek k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofenum.

Výrobce: 0Kategorie: Ostatní / léky

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.