Jar kapsle do myčky 96 ks, vybrané druhy

Jar kapsle do myčky 96 ks, vybrané druhy

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Strážce Více informací o produktu

Výrobek Jar kapsle do myčky 96 ks, vybrané druhy momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty značky , či na podobné zboží z kategorie nebo tablety do myčky.

Reklama

Podobné a související zboží

Reklama


Reklama
     


Informace o výrobku

Značka: Výrobce: Balení: 96 ksEAN: 5410076540006Kategorie: / tablety do myčky

Popis výrobku

 

Speciální složení pro myčky nádobíTekutá část kapsle se silným odmašťovacím účinkemNerozbaluje seProstředek na oplachováníLeskOchrana sklaZměkčující sůlPrášková část kapsleFunkce namáčeníOchrana stříbraRychlá rozpustnostOdstraňování odolných skvrnOdstraňování skvrn od čajeÚžasný lesk sklaČisticí účinek při nízkých teplotách

 

All in 1 - Kapsle do automatické myčky nádobí. Dokonale odstraní 24h zaschlou mastnotu.

Příprava a použití

Kapsli vložte do zásobníku mycího prostředku a zásobník zavřete. Balení po každém použití uzavřete. Kapsli nerozbalujte ani nepropichujte. Zásobník po naplnění okamžitě zavřete. Jedna kapsle=jedno umytí. Speciální sůl kapslí Jar Ultra účinkuje v měkké, středně tvrdé a tvrdé vodě až do 21°dH/38°fH. Vaše myčka nádobí by měla fungovat efektivně i tehdy, když se rozsvítí kontrolka doplnění leštícího/oplachovacího prostředku nebo soli. Pokud máte mimořádně tvrdou vodu (více než 21°dH/38°fH) používejte speciální sůl zvlášť. Pro dosažení nejlepších výsledků vkládejte kapsli do zásobníku mycího prostředku. Pokud se kapsle do zásobníku nevejde, položte ji na koš pro příbory a zvolte program bez předmytí.

 

 

Bezpečnostní varování

Nebezpečí vážného poškození očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Používejte osobní ochranné prostředky pro oči a obličej. Při požití nevyvolávejte zvracení: okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Při požití vypláchněte ústa velkým množstvím vody (pouze je-li postižený při vědomí). Obsahuje subtilisin. Může vyvolat alergickou reakci. Při manipulaci musíte mít suché ruce. Zamezte vzájemnému dotyku stříbrného a nerezového nádobí. V myčce nádobí neumývejte starožitný/ručně zdobený porcelán a ani olovnatý křišťál. Xi Dráždivý.

 

Balení: Baleno teplem.

Podívejte se na dnešní nabídku mycích prostředků Jar v akci

Složení výrobku

 • >30% fosfáty
 • 5-15% neiontové povrchově aktivní látky
 • Kyslíková bělicí činidla
 • Polykarboxyláty
 • <5% fosfonáty
 • Enzymy
 • Parfémy
 • Citronellol
 • Limonene
 • Linalool
 • Obsahuje: 20-30% uhličitan sodný (ES: 207-838-8); 5-10% uhličitan sodný, směs s peroxidem vodíku (2:3) (ES: 239-707-6); 1-5% alkoholy, C13-15 rozvětvené a lineární, butoxylované, ethoxylované (polymer), isotridekanol, ethoxylovaný (1

  Vývoj ceny produktu  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

  Reklama
  Reklama

  Spolupracujeme s:

  •