Nákupy OnaDnes jsou zpět! Kde najdete kupony? I Magazín Akční Ceny
K2r Colour Catcher Prací ubrousky 20 ks

K2r Colour Catcher Prací ubrousky 20 ks

Aktuální slevu na K2r Colour Catcher Prací ubrousky 20 ks zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Podívejte se také na další produkty značky K2R , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo prací prostředky.

Akční cena: 89,90-18%

Platí do: Úterý 17.5.2022  

Platí v prodejnách Terno Leták

Leták Terno

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Značka: K2RVýrobce: HenkelEAN: 9000101016130Kategorie: Drogerie a parfumerie / prací prostředky

Popis výrobku

 

Č. 1* v EvropěStop obarveníDůkaz je na ubrousku!Zabraňuje nežádoucímu obarvení vašeho oblečeníUmožňuje prát bez tříděníEkonomické balení

 

Miliony lidí důvěřují produktu Colour Catcher - vůbec prvním revolučním ubrouskům zabraňujícím obarvení oblečení. Colour Catcher - chrání vaše oblečení, šetří čas a peníze díky tomu, že umožňuje prát bez třídění. Pro maximální ochranu před nežádoucím obarvením během praní a zachování zářivých barev vašeho oblečení. 1. Méně třídění = méně praní. Ušetřete čas, vodu i energii. 2. Ubrousky a obal jsou biologicky odbouratelné a recyklovatelné. 3. Žádné uvolňování chemikálií do vody. 4. Certifikováno FSC® jako ubrousky z čistě přírodních materiálů a obnovitelných zdrojů. Jak Colour Catcher funguje? Některé tkaniny mohou během praní pouštět barvu a způsobit tak nežádoucí obarvení ostatního oblečení. Kromě toho po častém a intenzivním odstraňování skvrn zůstanou barvy oblečení nevýrazné a fádní. Zajistěte si maximální ochranu vašeho oblečení díky patentované technologii Colour Catcher! Ubrousky, které fungují jako magnet zachycují uvolněné barvy a špínu během pracího cyklu. Důkaz je na ubrousku!

Příprava a použití

Tmavé, sytě barevné, nestálobarevné a bavlněné oblečení je více náchylné na pouštění barev, proto pro tento typ oblečení je doporučeno navýšit počet ubrousků na jedno praní. Úplně nové barevné oblečení perte samostatně po dobu alespoň prvních 6 praní. Vždy dávejte pozor při míchání barevného oblečení s bílým. Ložní prádlo, ručníky a džíny perte vždy samostatně. Účinek nelze zaručit, pokud se uvolňuje velké množství barvy z nestálobarevného oblečení. Vždy dodržujte instrukce výrobce pracích praček. Vhodné na ruční i automatické praní, všechny teploty, prací cykly a typy tkanin. Vhodné i pro sušičky. Návod na použití 1. Vložte rozprostřený ubrousek / ubrousky přímo do zadní části bubnu pračky ještě před přidáním prádla. 2. Přidejte prádlo, prací prostředek a nastavte vhodný prací program. 3. Po ukončení praní ubrousek ihned vyjměte a vyhoďte. Tmavé, sytě barevné, nestálobarevné a bavlněné oblečení je více náchylné na pouštění barev, proto pro tento typ oblečení je doporučeno navýšit počet ubrousků na jedno praní. Úplně nové barevné oblečení perte samostatně po dobu alespoň prvních 6 praní. Vždy dávejte pozor při míchání barevného oblečení s bílým. Ložní prádlo, ručníky a džíny perte vždy samostatně. Účinek nelze zaručit, pokud se uvolňuje velké množství barvy z nestálobarevného oblečení. Vždy dodržujte instrukce výrobce pracích praček. Vhodné na ruční i automatické praní, všechny teploty, prací cykly a typy tkanin. Vhodné i pro sušičky.

 

 

Bezpečnostní varování

Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Balení: Krabice.

Vývoj ceny produktu

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.