Prohlédněte si NOVÝ ICELAND LETÁK Iceland leták
Loctite Super Bond Power flex gelové sekundové lepidlo 2g

Loctite Super Bond Power flex gelové sekundové lepidlo 2g

Výrobek Loctite Super Bond Power flex gelové sekundové lepidlo 2g momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty značky Loctite z kategorie .

Aktuální slevu na Loctite Super Bond Power flex gelové sekundové lepidlo 2g zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Gelové sekundové lepidlo

Značka: LoctiteVýrobce: HenkelBalení: 2 gEAN: 9000100223386Kategorie:

Popis výrobku

 

Gel- Nestéká- Extra silný a flexibilní- Odolný proti nárazům- VoděodolnýGuma, Kůže, Dřevo, Kov, Porcelán, Papír, Plasty**kromě PP a PE

 

Flexibilní sekundové lepidlo s velkou lepicí silou! - Lepí porcelán, kov, gumu, kůži, dřevo, plasty* a papír. *kromě PP a PE

Příprava a použití

- Otočte uzávěr a zatlačte hrot do tuby. - Lepené povrchy musí být čisté, suché a přesně k sobě přiléhat. - Malé množství lepidla naneste pouze na jednu lepenou plochu. - Obě plochy přitiskněte k sobě a několik sekund držte.

 

 

Bezpečnostní varování

Obsahuje Ethyl-(2-kyanoakrylát). Kyanoakrylát. Nebezpečí. Okamžitě slepuje kůži a oči. Uchovávejte mimo dosah dětí. Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit podráždění dýchacích cest. Dráždí kůži. Zamezte vdechování par. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. První pomoc: Při nadýchání dopravte postiženého mimo kontaminované prostředí a poraďte se s lékařem. Při slepení kůži násilně neoddělujte. Omývejte v teplé mýdlové vodě a poté opatrně tupým předmětem, např. lžící, oddělte. Můžete použít i Loctite Odstraňovač lepidla nebo malé množství acetonu. Při slepení očí omývejte řasy vatovými tampóny namočenými v teplé vodě tak dlouho, dokud se lepidlo úplně nerozpustí. Oči neotevírejte násilím. Konzultujte s lékařem. Při požití se ujistěte, zda jsou průchodné dýchací cesty. Produkt polymerizuje již v ústní dutině, proto je nemožné jej spolknout. Sliny produkt oddělí od ústní dutiny během několika hodin.

 

Balení: Blistr.

 

Skladování: Po použití ihned důkladně uzavřete a skladujte v originálním obalu (blistru) na chladném a suchém místě.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Reklama

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.