Magazín Akční Ceny I Dýně a podzim patří k sobě. Vyzkoušejte pestré recepty z dýní!
Lovela prací gel 16 dávek, vybrané druhy

Lovela prací gel 16 dávek, vybrané druhy

Aktuální slevu na Lovela prací gel 16 dávek, vybrané druhy zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Podívejte se také na další produkty z kategorie Drogerie a parfumerie nebo prací prostředky nebo gely a kapsle.

Akční cena: 119,00-34%

Platí do: Úterý 26.10.2021

Platí v prodejnách ROSSMANN Leták

Leták ROSSMANN

Podobné a související zboží

Reklama
-41%Persil prací prášek 50 dávek, vybrané druhy

Univerzální prací prostředek na bílé a stálobarevné prádlo v... více informací

Tesco
219,90
219,90 Cena

Informace o výrobku

Výrobce: Reckitt BenckiserBalení: 1,5 lEAN: 8594002686147Kategorie: Drogerie a parfumerie / prací prostředky / gely a kapsle

Popis výrobku

Lovela je sensitivní tekutý prací prostředek, určen pro Vaše malé děti. Lovela vypere všechno Vaše prádlo dokonale, ale přitom tak šetrně, že může být použita i na praní prádla dětí s velmi citlivou pokožkou. Lovela byla testována pro jemnou dětskou pokožku a je doporučena "Institutem pro péči o matku a dítě" a "Sdružením Dětem zdraví" - sdružením pro pomoc dětem trpícím alergiemi.

Příprava a použití

Návod k použití: Prádlo roztřiďte podle barev a míry zašpinění. Silně zašpiněné pleny a oblečení namočte na 30 minut před praním v gelu Lovela. Znečištěné pleny opláchněte před praním studenou vodou. Při ručním praní nejprve důkladně rozpusťte gel ve vodě. Při praní plen a oblečení nastavte na pračce program opakovaného máchání. Dodržujte doporučení výrobce oblečení. Pro návod k použití viz obal.

 

 

Bezpečnostní varování

Pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc: Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc, při styku s kůží omyjte velkým množstvím vody.

 

Použité obaly odložte na místo určené obcí k ukládání odpadu! Obal předejte k recyklaci až po jeho důkladném vyprázdnění. Balení: Dávkovač.

Složení výrobku

 • < 5 %: neiontové povrchově aktivní látky, mýdla, fosfonáty
 • 5-15 %: aniontové povrchově aktivní látky
 • Ostatní složky: parfém, optické zjasňovače, benzisothiazolinone

  Vývoj ceny produktu

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.