O.B. ProComfort Night tampóny super 16 ks

O.B. ProComfort Night tampóny super 16 ks

Výrobek O.B. ProComfort Night tampóny super 16 ks momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty značky o.b. , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo dámská hygiena nebo tampony. .

Aktuální slevu na O.B. ProComfort Night tampóny super 16 ks zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Značka: o.b.Výrobce: Johnson & JohnsonEAN: 3574661131009Kategorie: Drogerie a parfumerie / dámská hygiena / tampony

Popis výrobku

 

Spolehlivá noční ochrana

 

Spolehlivá noční ochrana s ochrannými křidélky SilkTouch™ - jemně se rozvinou a přizpůsobí Vašemu tělu, aby zachytily tekutinu, kterou by běžné tampony nemusely zachytit - SilkTouch™ usnadňuje zavádění a vyjímání tamponu

Příprava a použití

Zaveďte tampon, než se uložíte ke spánku, a vyjměte jej hned ráno. Přečtěte si prosím o.b.® pokyny k použití v přiloženém letáku.

 

 

Bezpečnostní varování

Upozornění: Přiložený letáček s návodem, jak používat tampony, obsahuje důležité informace o mensturačním TSS, vzácném, ale závažném oenmocnění. Přečtěte si ho prosím a uchovejte v zájmu svého zdraví a hygieny.

 

Země původu Produkt EU. Balení: Krabice.

 

Skladování: Tampony o.b.® mají za běžných skladovacích podmínek neomezenou dobu trvanlivosti.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.