Oral-B Pro Expert Stages 2-4 dětský zubní kartáček - ultra měkký

Oral-B Pro Expert Stages 2-4 dětský zubní kartáček - ultra měkký

Výrobek Oral-B Pro Expert Stages 2-4 dětský zubní kartáček - ultra měkký momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty značky Oral-B , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo péče o zuby nebo kartáčky. .

Aktuální slevu na Oral-B Pro Expert Stages 2-4 dětský zubní kartáček - ultra měkký zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Značka: Oral-BVýrobce: Procter & GambleEAN: 3014260262228Kategorie: Drogerie a parfumerie / péče o zuby / kartáčky

Popis výrobku

Zubní kartáček je navržen pro děti, které se učí čistit si zuby. Dítě už může mít kompletní dětský chrup. Vlákna k určení správného množství zubní pasty ve středu kartáčkové hlavy vám pomáhají použít doporučené množství zubní pasty. Prodloužená vlákna Power Tip pomáhají vyčistit těžko dostupné zadní zuby. Úzká hlava se snadno dostane i do malých úst. Změkčená hlava je navržena tak, aby pomáhala chránit měkké dětské dásně. Snadno uchopitelná rukojeť pomáhá dítěti naučit se, jak si čistit zuby.

Příprava a použití

Zubní kartáček vyměňte za nový každé tři měsíce nebo dříve, pokud je kartáčková hlava opotřebovaná.

 

 

Bezpečnostní varování

Pouze pro čištění zubů. Nežvýkat a nekousat. Nepoužívat jako hračku nebo bez dozoru dospělého.

 

Balení: Blistr.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.