ARCHIV - tato položka již není v nabídce.

Akce byla platná pro leták Dr.Max 1.4.2019 - 30.4.2019

Zobrazit aktuální letáky Dr.Max

PARACETAMOL APOTEX 500 mg 20 měkkých tob.

PARACETAMOL APOTEX 500 mg 20 měkkých tob.

Akční cena: 29,00Platí do: Úterý 30.4.2019 Platí v prodejnách

Strážce Více informací o produktu

Akční nabídka PARACETAMOL APOTEX 500 mg 20 měkkých tob. již skončila.

Podívejte se na aktuální letáky Dr.Max případně na aktuální produkty z kategorie Ostatní nebo léky.

Reklama

Podobné a související zboží

Naproxen Apotex 220 mg 20 měkkých tob.

StrážceDo seznamu

Naproxen Apotex 220 mg 20 měkkých tob.

• ke krátkodobé léčbě bolesti a horečky• pro dospělé a dospí... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 79

Platnost
1.5. - 31.5.2019
-34%
Ibalgin® Rapidcaps 400 mg měkké tobolky 30 měkkých tob.

StrážceDo seznamu

Ibalgin® Rapidcaps 400 mg měkké tobolky 30 m...

• účinné analgetikum s protizánětlivým účinkem• snadno rozpu... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 89

Platnost
1.5. - 31.5.2019
-25%
Nurofen Rapid 400 mg 20 měkkých tob.

StrážceDo seznamu

Nurofen Rapid 400 mg 20 měkkých tob.

• rychlá a účinná úlevaod horečky a bolesti,včetně bolesti h... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 89

Platnost
1.5. - 31.5.2019
-25%
Reklama
COLAFIT, 60 kostiček

StrážceDo seznamu

COLAFIT, 60 kostiček

čistý krystalický kolagen ve formě měkkých, snadno polykatel... více informací

Na prodejně
Lékárna AGEL

Cena 339

Platnost
13.5. - 14.7.2019
-23%
COLAFIT

StrážceDo seznamu

COLAFIT

60 kostiček, čistý krystalický kolagen ve formě měkkých, sna... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 339

Platnost
11.5. - 30.6.2019
-23%
PARAMEGAL 500 mg

StrážceDo seznamu

PARAMEGAL 500 mg

30 tablet, Paracetamol: proti bolesti hlavy, kloubů, svalů, ... více informací

Na prodejně
mojelekarna.cz

Cena 35

Platnost
11.5. - 30.6.2019
-22%
NUROFEN Junior Pomeranč

StrážceDo seznamu

NUROFEN Junior Pomeranč

100 mg, 12 žvýkacích měkkých tobolek, žvýkací měkké tobolky ... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 119

Platnost
1.5. - 31.5.2019
-22%
Prostamol UNO

StrážceDo seznamu

Prostamol UNO

90 měkkých tobolek, lék na problémy s močením způsobené zbyt... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 649

Platnost
1.5. - 31.5.2019
-14%
Biorepair Plus Sensitive Control pasta na citlivé zuby, 75 ml

StrážceDo seznamu

Biorepair Plus Sensitive Control pasta na ci...

• rychlá úleva od bolestivých a přecitlivělých zubů• účinná ... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 69

Platnost
1.5. - 31.5.2019
-50%
Remescar metličkové žilky 50 ml

StrážceDo seznamu

Remescar metličkové žilky 50 ml

• krém s okamžitým vizuálním efektem• dlouhodobé používání r... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 399

Platnost
1.5. - 31.5.2019
-50%
Brufen 400 100 tbl.

StrážceDo seznamu

Brufen 400 100 tbl.

• poskytuje úlevu od bolesti svalů a kloubůpři chřipce, bole... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 129

Platnost
1.5. - 31.5.2019
-35%
Parapyrex Combi 500 mg / 65 mg 30 tbl.

StrážceDo seznamu

Parapyrex Combi 500 mg / 65 mg 30 tbl.

• snižuje horečku a přinášíúlevu od příznaků chřipky a nachl... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 39

Platnost
1.5. - 31.5.2019
-34%
Apo-Ome 20 14 tob.

StrážceDo seznamu

Apo-Ome 20 14 tob.

• při častém pálení žáhy• uleví až na 24 hod.• pouze 1 tobolka denně

Na prodejně
Dr.Max

Cena 99

Platnost
1.5. - 31.5.2019
-34%
OFF Tropical sprej 100 ml

StrážceDo seznamu

OFF Tropical sprej 100 ml

• okamžitá a dlouhotrvajícíochrana před klíšťaty a komáry, v... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 99

Platnost
1.5. - 31.5.2019
-34%
Zendium zubní pasta BIOGUMTM 75 ml

StrážceDo seznamu

Zendium zubní pasta BIOGUMTM 75 ml

• zajišťuje kompletní péči o vaše zuby i dásně • díky obsah... více informací

Na prodejně
PharmaPoint

Cena 64

Platnost
1.5. - 31.5.2019
-33%
BIOPRON Forte

StrážceDo seznamu

BIOPRON Forte

30 tobolek, pro náhlé situace nejen na cestách, unikátní pro... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 199

Platnost
1.5. - 31.5.2019
-33%
Australian Bodycare Pure Oil 10 ml

StrážceDo seznamu

Australian Bodycare Pure Oil 10 ml

• obsahuje 100% přírodnívysoce kvalitní australský olej tea ... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 119

Platnost
1.5. - 31.5.2019
-32%
GinkoPrim

StrážceDo seznamu

GinkoPrim

60 tablet, kvalitní extrakt ginkgo biloby pro podporu paměti... více informací

Na prodejně
Alphega Lékárna

Cena 199

Platnost
1.5. - 31.5.2019
-31%
Psilo-balsam 20 g

StrážceDo seznamu

Psilo-balsam 20 g

• zklidní pálení a svědění kůže při:planých neštovicích, bod... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 69

Platnost
1.5. - 31.5.2019
-30%
Magne B6 Forte tablety 50 tbl.

StrážceDo seznamu

Magne B6 Forte tablety 50 tbl.

• obsahuje citrát hořčíkupro účinné doplnění hořčíku• hořčík... více informací

Na prodejně
Dr.Max

Cena 139

Platnost
1.5. - 31.5.2019
-30%


Reklama
     


Informace o výrobku

• tekutý paracetamol v měkkých tobolkách• k léčbě mírné až středně silné bolesti nebo horečky

Výrobce: 0Kategorie: Ostatní / léky



Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Reklama
Reklama