Persil Power-Mix caps 50 dávek, vybrané druhy

Persil Power-Mix caps 50 dávek, vybrané druhy

Aktuální slevu na Persil Power-Mix caps 50 dávek, vybrané druhy zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Podívejte se také na další produkty značky Persil , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo prací prostředky.

Akční cena: 279,00-53%

Platí do: Úterý 18.5.2021

Platí v prodejnách Leták

Leták Albert

Podobné a související zboží

Reklama
Persil prací prášek 20 dávek, vybrané druhy

Univerzální prací prostředek na bílé a stálobarevné prádlo v... více informací

JIP
105,90
105,90 Cena
-57%Ariel gel na praní 70 dávek, vybrané druhy

Tekutý prací prostředek pro praní v automatické pračce

GlobusAlbert
259 - 269
259 - 269 Cena

Informace o výrobku

Značka: PersilVýrobce: HenkelBalení: 1175 gEAN: 9000100940450Kategorie: Drogerie a parfumerie / prací prostředky

Popis výrobku

Power-Mix Caps na bile prádlo představuje unikátní kombinaci výhod dvou pracích forem - gelu a prášku v jednom! Koncentrovaný gel a síla prášku dodá vašemu oblečení svěžest a odstraní i ty nejodolnější skvrny a to i při nízkých teplotách 20°C.

Příprava a použití

Příprava a použití Kompaktní předdávkovánou kapsli dejte do bubnu pračky ještě předtím, než do ní vložíte prádlo. Při kontaktu s vodou se kapsle okamžitě rozpouští a začíná působit její prací síla. Složení kapsle je dvakrát koncentrovanější než složení pracích gelů. Doporučená dávka na 1 praní = 1 kapsle (na 4-5 kg prádla, střední zašpinění, měkká až středně tvrdá voda). Více informací o dávkování na etiketě výrobku.

 

 

Bezpečnostní varování

Po vyjmutí kapsle balení uzavřete. Nepropichujte, neroztrhávejte nebo nerozřezávejte. Používejte se suchýma rukama. Nepoužívejte na vlněné a hedvábné tkaniny. Varování. Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Obsahuje subtilisin. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

 

50 x 25g Balení: Uzavíratelné balení.

 

Skladování: Spotřebujte do 18 měsíců od data výroby uvedeného na obalu. Skladujte při teplotě +5°C až +40°C. Uchovávejte pouze v původním obalu.

Složení výrobku

 • 15-30% neiontové povrchově aktivní látky, aniontové povrchově aktivní látky
 • 5-15% mýdlo
 • <5% fosfonáty, zeolity
 • Enzymy
 • Parfém (butylphenyl methylpropional, citronellol, hexyl cinnamal, linalool)

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.