Kupte si PIVO až s -41% slevou. Kupte si PIVO až s -41% slevou.
Savo Limetka a jasmín přípravek na mytí nádobí 1l

Savo Limetka a jasmín přípravek na mytí nádobí 1l

Aktuální slevu na Savo Limetka a jasmín přípravek na mytí nádobí 1l zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Podívejte se také na další produkty značky Savo , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo mytí nádobí nebo ruční mytí.

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Značka: SavoVýrobce: UNILEVERBalení: 1 LEAN: 8710908449352Kategorie: Drogerie a parfumerie / mytí nádobí / ruční mytí

Popis výrobku

Silně odmašťující Účinkuje i ve studené vodě Dermatologicky testováno Příjemná vůně Obsahuje citronovou šťávu Extra hustý Rychle a účinně odstraní mastnotu, dokonce i z plastového nádobí. Účinkuje také ve studené vodě. Přípravek obsahuje citronovou šťávu.

Tradiční česká značka Savo přináší kompletní portfolio čisticích přípravků pro domácnost. Savo, řeší téměř každý problém v domácnosti.

 

Bezpečnostní varování

Savo Na nádobí Limetka a jasmín VAROVÁNÍ Způsobuje vážné podráždění očí. Obsahuje: 5-chlor-2-methyl-2H-isotiazol-3-on, 2-methyl-2H-isotiazol-3-on. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

 

Vyrobeno v EU. Balení: Plastová láhev.

Složení výrobku

 • 5 % nebo více, ale méně než 15 % aniontové povrchově aktivní látky
 • Méně než 5 % amfoterní povrchově aktivní látky
 • DMDM hydantion
 • Parfum
 • Limonene
 • Linalool
 • Citral
 • Methylchloroisothiazolinone
 • Methylisothiazolinone
 • Další složky: citronová šťáva

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.