Soutěž I Nakupuj vybrané potraviny a vyhraj na rok auto ŠKODA KAROQ a další skvělé ceny!
Savo Na podlahy Eukalyptus dezinfekční přípravek bez chloru 1l

Savo Na podlahy Eukalyptus dezinfekční přípravek bez chloru 1l

Výrobek Savo Na podlahy Eukalyptus dezinfekční přípravek bez chloru 1l momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty značky Savo , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo čistící prostředky nebo na podlahy. .

Aktuální slevu na Savo Na podlahy Eukalyptus dezinfekční přípravek bez chloru 1l zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama
Savo Podlahy a povrchy Dřevo a laminát 750ml

Podlahy a povrchy dřevo a laminát, univerzální čistící přípravek

ENAPO
45,90
45,90 Cena
Savo Podlahy a povrchy Oceán 750ml

Podlahy a povrchy vůně oceánu, univerzální čistící přípravek

ENAPO
45,90
45,90 Cena
Savo Original dezinfekční prostředek 1l

bez chl. na podl. Jarní svěžest 1l, bez chloru na podlahy Levandule 1l

Kaufland
59,40
59,40 Cena
Savo Podlahy a povrchy, vybrané druhy

na dřevěné podlahy 750ml, na podlahy vůně květin 750ml, na p... více informací

Kaufland
41,90
41,90 Cena

Informace o výrobku

Tekutý čisticí a dezinfekční přípravek bez chloru

Značka: SavoVýrobce: UNILEVERBalení: 1 lEAN: 8710908236532Kategorie: Drogerie a parfumerie / čistící prostředky / na podlahy

Popis výrobku

Dezinfikuje bez chloru Likviduje 99,9 % bakterií Příjemná vůně Odstraňuje alergeny (způsobené prachem, pylem, přítomností domácích zvířat) Ideální pro domácnosti s domácími mazlíčky Hygienická čistota Tekutý čisticí a dezinfekční přípravek bez chloru nejen účinně likviduje bakterie, ale také pomáhá odstraňovat alergeny*. Vaše podlaha bude po použití zářivá a voňavá.

Tradiční česká značka Savo přináší kompletní portfolio čisticích přípravků pro domácnost. Savo, řeší téměř každý problém v domácnosti.

Příprava a použití

Použití: Přípravek je určen na podlahy, ale je také perfektní na čištění a dezinfikování všech omyvatelných povrchů v domácnosti. Na podlahy - bez dezinfekčního účinku: Na běžný úklid přidejte 1 uzávěr (50 ml) přípravku do 4 litrů vody. Není třeba oplachovat. Na malé plochy: Při silném znečištění, nebo v případě potřeby důkladné dezinfekce, použijte přípravek bez ředění a nechte působit 15 minut. Poté opláchněte. Pro odstranění alergenů (*způsobených prachem, pylem, přítomností psa nebo kočky): použijte neředěný přípravek. Poté opláchněte. V případě použití na jemné nebo atypické povrchy vyzkoušejte přípravek nejprve na malé, nenápadné ploše. Nepoužívejte na lakované dřevo a eloxovaný hliník. Při použití neředěného přípravku na lakovaný kov, linoleum nebo parkety, přípravek ihned opláchněte.

 

 

Bezpečnostní varování

Odstraňte obal v souladu s platnou legislativou, umístěte prázdný obal do komunálního odpadu. VAROVÁNÍ SAVO NA PODLAHY EUKALYPTUS Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

 

Vyrobeno v EU. Balení: Uzavíratelné balení.

Složení výrobku

  • Dezinfekční látka: alkyl(C12-C16)benzyldimethylamoniumchloridy 0,75 g/100 g
  • Méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, kationtové povrchově aktivní látky, parfum, limonene

    Platí do vyprodání zásob.
    Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


    Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

    Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.