Alza I Kup si tvarohového Lipánka a vyhraj konzoli Xbox Series S!! Portmonka I Nákupy OnaDnes!
Savo WC Citrón čisticí a dezinfekční přípravek na toalety 750ml

Savo WC Citrón čisticí a dezinfekční přípravek na toalety 750ml

Aktuální slevu na Savo WC Citrón čisticí a dezinfekční přípravek na toalety 750ml zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Podívejte se také na další produkty značky Savo , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo čistící prostředky nebo WC a odpady.

Akční cena: 28,92

Platí do: Pondělí 25.10.2021

Platí v prodejnách Leták

Leták JIP

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Značka: SavoVýrobce: UNILEVERBalení: 750 mlEAN: 8710908071973Kategorie: Drogerie a parfumerie / čistící prostředky / WC a odpady

Popis výrobku

Čisticí a dezinfekční přípravek na toalety Odstraňuje 99,9 % bakterií Účinné složení Pro záživě bílou toaletu bez usazenin Příjemná vůně Osvědčená kvalita Savo WC Citrón tekutý čisticí a dezinfekční přípravek je výborný pomocník pro čistou, dezinfikovanou a zářivě bílou toaletu bez usazenin. Spolehlivě likviduje bakterie, viry a mikroskopické houby. Vůně citronu zanechá vaši toaletu svěží po dlouhou dobu.

Tradiční česká značka Savo přináší kompletní portfolio čisticích přípravků pro domácnost. Savo, řeší téměř každý problém v domácnosti.

Příprava a použití

Návod k použití: Vyznačené plochy na uzávěru stlačte k sobě, pootočte a otevřete. Trysku vložte pod horní okraj mísy a stlačením láhve naneste přípravek tak, aby pokryl celou plochu toalety. Nechte působit 30 minut, spláchněte a pokud je to nutné, použijte toaletní štětku. Pro dosažení optimálních výsledků v případě silného znečištění a usazenin nechte působit alespoň 60 minut.

 

 

Bezpečnostní varování

UPOZORNĚNÍ: Nepřelévejte do žádné jiné láhve. Používejte pouze na toalety. Důkladně opláchněte NEBEZPEČÍ Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Může být korozivní pro kovy. Obsahuje: kyselina amidosírová; peroxid vodíku; Ethanol, 2,2'''-iminobis-, N-(hydrogenované lojové alkyl)deriváty. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte pouze v původním obalu. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Používejte ochranné rukavice/ ochranný oděv/ ochranné brýle/ obličejový štít. PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou/ osprchujte. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře.

 

Vyrobeno v EU. Balení: Plastová láhev.

Složení výrobku

 • Dezinfekční látka: peroxid vodíku 2g/100g
 • Méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky
 • Bělící činidla na bázi kyslíku (peroxid vodíku)
 • Parfum

  Vývoj ceny produktu

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.