Savo WC Levandule čistící prostředek 750ml

Savo WC Levandule čistící prostředek 750ml

Výrobek Savo WC Levandule čistící prostředek 750ml momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty značky Savo , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo čistící prostředky nebo WC a odpady. .

Aktuální slevu na Savo WC Levandule čistící prostředek 750ml zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Značka: SavoVýrobce: UNILEVERBalení: 750 mlEAN: 8594005391833Kategorie: Drogerie a parfumerie / čistící prostředky / WC a odpady

Popis výrobku

 

Vůně a zářivá bělostČistota, zářivá bělost, levandulová vůně

 

Savo WC Levandule je výborný pomocník pro zachování vašeho domova čistého. Dokonale čistí i hluboce usazené nečistoty z toalety a dodá jí zářivou bělost a levandulovou vůni.

Příprava a použití

Návod k použití: Uzávěr pootočte, vyznačené plochy stiskněte k sobě a otevřete. Trysku vložte pod horní okraj mísy a stlačením láhve naneste přípravek tak, aby pokryl celou plochu toalety. Nechte působit dle intenzity znečištění a opláchněte.

 

 

Bezpečnostní varování

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Nekombinujte s jinými čistícími přípravky, především obsahujícími chlór. Vypláchnuté obaly předejte k recyklaci.

 

Země původu Produkt EU. Balení: Dávkovač.

 

Skladování: Chraňte před teplem a slunečním světlem. Teplota skladování: +3 až +25°C.

Složení výrobku

  • Méně než 5 % kyselina fosforečná, aniontové povrchově aktivní látky, parfum

    Platí do vyprodání zásob.
    Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


    Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

    Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.