Scholl GelActiv Sport Vložky do bot na sport

Scholl GelActiv Sport Vložky do bot na sport

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Strážce Více informací o produktu

Výrobek Scholl GelActiv Sport Vložky do bot na sport momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty značky , či na podobné zboží z kategorie .

Podobné a související zboží

Reklama


Reklama
     


Informace o výrobku

Vložky do bot na sport

Značka: Výrobce: EAN: 5052197038064Kategorie:

Popis výrobku

 

- Technologie GelActiv™- Silná opora nožní klenby pro aktivní nohy- Tlumení nárazů v oblasti pat, kolen a kotníků- Tvar ortopedické vložky je navržen pro celodenní pohodlí

 

Vložky do bot Scholl GelActiv na sport pro ženy - Proč používat vložky do bot Scholl GelActive™ na sport? Jsou vyvinuty, aby účinně pohlcovaly otřesy a pomáhaly snižovat nadměrný tlak při běhu nebo během jiných sportů. Se silnou podporou klenby a odpružením jsou pečlivě navrženy, aby vyhovovaly použití ve sportovní obuvi. GelActive™ na sport: Technologie GelActive™, silná podpora klenby pro aktivní nohy, dopadové odpružení pro paty, kolena a kotníky, design vytvarovaný na chodidlo pro celodenní pohodlí. Technologie GelActive™ poskytuje vynikající pohlcování otřesů v porovnání s botami bez vložek a vynikající efekt odpružení s ergonomicky tvarovanou gelovou vsadkou integrovanou ve vložce. Technologie GelActive™ je účinná v pohlcování mikrootřesů a pomáhá snižovat nadměrný tlak na nohy během činností jako chůze a běh. VHODNÉ VELIKOSTI OBUVI: EU 42-48. Způsob použití: Pokud je to nutné, vložky zastřihněte tak, aby seděly. Stříhejte podél obrysu, který odpovídá velikosti boty, nebo použijte jako vodítko původní vložku. Pro nejlepší výsledky odstraňte původní vložku a nahraďte ji vložkou do bot Scholl GelActive™ vloženou stranou s GELEM DOLŮ. Vyměňte vložky, když vykazují známky obnošení. Doporučujeme každých šest měsíců.

Příprava a použití

Návod k použití: - V případě potřeby upravte velikost. Odstřihněte podle linky, která vyznačuje velikost vašich bot, nebo použijte jako vzor původní ortopedické vložky. - Pro dosažení nejlepšího výsledku vyjměte dosavadní ortopedické vložky a vyměňte je za ortopedické vložky Scholl GelActiv™, které vložte gelovou stranou dolů. Vyměňte vložky, pokud vykazují známky obnošení. Doporučujeme ortopedické vložky vyměňovat každých šest (6) měsíců. Dámské: - A - 37-37,5 - B - 38-38,5 - C - 39-40 - Plná velikost - 41-42 Pánské: - A - 42-43 - B - 44 - C - 45-46,5 - Plná velikost- 48,5 Lze použít pro: - Sportovní obuv. - Tenisky. Pokyny pro čištění: Pro očištění jednoduše otřete hadříkem namočeným v teplé mýdlové vodě (nenechávejte máčet).

 

 

Vyrobeno v: Vietnam. Balení: Ramínko.


Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Reklama
Reklama

Spolupracujeme s:

  •