Albert I Sbírejte body s Albertem na sportovní vybavení!
Scholl Velvet Smooth Elektrický pilník na chodidla

Scholl Velvet Smooth Elektrický pilník na chodidla

Aktuální slevu na Scholl Velvet Smooth Elektrický pilník na chodidla zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Podívejte se také na další produkty značky Scholl , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo péče o tělo.

Akční cena: 699,00-30%

Platí do: Úterý 19.10.2021

Platí v prodejnách Leták

Leták Albert

Podobné a související zboží

-54%Garnier

deodorant různé druhy 50 ml, 100 ml = 73,80 150 ml, 100 ml = 24,60

Globus
36,90
36,90 Cena
Reklama
-47%Garnier Mineral deodorant 50ml, vybrané druhy

deodorant různé druhy 50 ml, 100 ml = 79,80 150 ml, 100 ml = 26,60

Globus
39,90
39,90 Cena
-46%Axe

deodorant různé druhy 50 ml, 100 ml = 129,80 150 ml, 100 ml = 43,27

Globus
64,90
64,90 Cena
-42%Axe antiperspirant sprej pro muže 150ml, vybrané druhy

deodorant různé druhy 50 ml, 100 ml = 139,80 150 ml, 100 ml = 46,60

Globus
69,90
69,90 Cena

Informace o výrobku

Značka: SchollVýrobce: Reckitt BenckiserEAN: 5052197023350Kategorie: Drogerie a parfumerie / péče o tělo

Popis výrobku

 

- Ergonomicky tvarovaná soft-touch rukojeť- Zvlášť navržená Micraluminaᵀᴹ výměnná hlavice- Jemný a účinný rotační pohyb- Pohon na baterie- Ihned k použití

 

Vaše chodidla mohou vypadat výborně a jemně bez námahy. Velvet Smoothᵀᴹ odstraní tvrdou kůži za pár minut a vaše chodidla budou vypadat tak krásně, že je budete chtít hned předvést. Používání je velmi jednoduché. Jemnými krouživými pohyby přejíždějte pilníkem po ztvrdlé kůži a uvidíte, jak stará kůže mizí. Uleví se Vám, jakmile vaše chodidla budou znovu jemná a hladká.

Příprava a použití

Návod k použití. Uchovejte obal pro případné budoucí využití. První použití 1. Odšroubujte spodní část strojku proti směru hodinových ručiček. 2. Sejměte spodní část a vyjměte červenou izolační vložku. 3. Našroubujte spodní část strojku ve směru hodinových ručiček, až je tato bezpečně připevněna. 4. Dále postupujte podle návodu níže. Obvyklé používání 1. Před použitím odstraňte ochranný kryt z rotační hlavice. 2. Rotační hlavice musí být bezpečně založena do zařízení. Zařízení nepoužívejte, jestliže rotační hlavice není nasazena na strojku. 3. Zapněte strojek - stříbrný prstenec otočte směrem doleva a jemně přejíždějte válečkem přes tvrdou kůži. Tvrdá kůže se bude postupně odlupovat. Používejte pouze na suchou kůži. Netlačte příliš na strojek, v opačném případě se sám vypne. 4. Vypněte strojek a zkontrolujte, zda jste dosáhli kýženého výsledku. V opačném případě opakujte proceduru. Pozor: Nepoužívejte na stejném místě více než 3-4 vteřiny při jedné proceduře. Jestliže je kůže poraněná nebo bolí, přerušte proceduru. 5. Poté, co vaše chodidla budou opět hladká, můžete si oddechnout. 6. Vypněte strojek - otočte stříbrným prstencem směrem doprava. 7. Omyjte si chodidla a odstraňte zbytky suché kůže. 8. Důkladně vysušte chodidla. 9. Naneste hydratační krém a vetřete jej do svých hladkých chodidel. Čištění po použití: Strojek Velvet Smoothᵀᴹ Express pedi není voděodolný. Při čištění oddělte rotační hlavici. 1. Vypněte strojek. 2. Vyjměte výměnnou hlavici - zmáčkněte příslušné tlačítko na straně strojku a jemným tahem vyjměte hlavici. 3. Hlavici omyjte proudem vody. 4. Vlhkým hadříkem očistěte tělo strojku. 5. Vysušte hlavici a tělo strojku suchým hadříkem. 6. Znovu osaďte hlavici a nasaďte ochranný kryt. Výměna rotační hlavice: Hlavici je třeba vyměnit, snížíli se její účinnost. S tímto zařízením používejte pouze Schllove Velvet Smoothᵀᴹ Micraluminaᵀᴹ rotační hlavice. 1. Ujistěte se, že je strojek vypnutý. 2. Vyjměte výměnnou hlavici - zmáčkněte příslušné tlačítko na strojku a jemným tahem vyjměte hlavici. 3. Novou hlavici osaďte na jednotku tak, že zmáčknete klíny po obou stranách hlavice a tu poté vložte do strojku. 4. Před použitím zkontrolujte, že rotační hlavice je dobře nasazená na strojek. Výměna baterií: 1. Odšroubujte základnu strojku proti směru hodinových ručiček. 2. Oddělte základnu od strojku a vyjměte vypotřebované baterie. 3. Vložte 4 nové AA baterie, jak je vyobrazeno na strojku. 4. Základnu strojku vložte na původní místo a zašroubujte ve směru hodinových ručiček až na doraz.

 

 

Bezpečnostní varování

Pozor! Uchovávejte mimo dosah dětí. Pro použití pouze na tvrdé kůži chodidel. Používejte pouze na suchou (ne mokrou) kůži. Zařízení nepoužívejte na jiných částech těla. Používejte pouze k určenému účelu. Nepoužívejte na stejném místě více než 3-4 vteřiny při jedné aplikaci. Ihned přestaňte používat, ucítíte-li podráždění nebo nepříjemný pocit. Nepoužívejte na popraskanou, bolavou nebo podrážděnou pokožku. Zařízení nepoužívejte ve vodě. Při používání udržujte dlouhé vlasy a oděv mimo zařízení. Není vhodné pro diabetiky a osoby se špatným krevním oběhem. Doporučujeme se zařízením používat pouze náhradní hlavice Scholl Velvet Smooth Micraluminaᵀᴹ. Dodržujte instrukce na obalu: Tento výrobek obsahuje baterie. Pozor na správnou polaritu(+/-). Baterie nenabíjet, neotvírat a neházet do ohně. Nekombinujte nové a staré baterie, různé typy a značky: mohlo by dojít k explozi, vytečení a poškození přístroje. Baterie, které jsou přiloženy k výrobku, obsahují 0 % rtuti, 0 % olova, 0 % kadmia. Před likvidací výrobku vyjměte baterie odevzdejte je ke zpětnému odběru prodejci. Tato baterie je recyklovatelná. Prosím, vraťte použité baterie k recyklaci. Používejte pouze alkalické baterie. Upozornění pro elektrozařízení: Žádné elektrozařízení nesmí být vyhozeno do komunálního odpadu. Tento symbol na produktu nebo balení označuje výrobek, který nesmí být vyhozen do komunálního odpadu. povinností uživatele je předat tento odpad na předem určené sběrné místo pro recyklaci elektrických a elektronických zařízení.

 

Balení obsahuje: 1x elektrický pilník na chodidla, 1x rotační hlavice, 4x AA baterie, 1x kryt. Země původu Čína. Balení: Papír/plast.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.