Somat tablety do myčky 72ks, vybrané druhy

Somat tablety do myčky 72ks, vybrané druhy

Výrobek Somat tablety do myčky 72ks, vybrané druhy momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty značky Somat , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo mytí nádobí nebo tablety do myčky. .

Aktuální slevu na Somat tablety do myčky 72ks, vybrané druhy zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Značka: SomatVýrobce: HenkelBalení: 72 tabletEAN: 9000101019575Kategorie: Drogerie a parfumerie / mytí nádobí / tablety do myčky

Popis výrobku

 

Čistící prostředekOchrana sklaProti skvrnám od čaje a kávyOplachovačFunkce soliRychle rozpustnéProti zápachuPůsobí při 40 °COchrana dekoruLesk nerezového nádobíEfekt schnutíEfekt odmáčení

 

Somat Classic neobsahuje fosfáty a je obohacen o sílu kyseliny citronové. Perfektně čisté nádobí bez námahy a dobrý pocit z péče o životní prostředí.

Příprava a použití

Používejte 1 tabletu pro všechny druhy znečištění. Pro velmi silné znečištění použijte teplotu 65°C. Používejte společně se Somat oplachovačem a Somat solí.

 

 

Bezpečnostní varování

Prostředek na automatické mytí nádobí / tablety. Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékářská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření.

 

Balení: Krabice.

 

Skladování: Spotřebujte nejlépe do 2 let od data výroby uvedeného na obale.

Složení výrobku

 • 5-15 % bělící činidla na bázi kyslíku
 • <5 % neiontové povrchově aktivní látky, fosfáty, polykarboxyláty
 • Enzymy
 • Parfém (limonene)

  Vývoj ceny produktu

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.