Sunar Complex 2 banán pokračovací sušená mléčná kojenecká výživa 2 x 300g

Sunar Complex 2 banán pokračovací sušená mléčná kojenecká výživa 2 x 300g

Aktuální slevu na Sunar Complex 2 banán pokračovací sušená mléčná kojenecká výživa 2 x 300g zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Podívejte se také na další produkty z kategorie Potraviny nebo dětská výživa nebo sunar.

Akční cena: 199,00-20%

Platí do: Úterý 22.6.2021

Platí v prodejnách ROSSMANN Leták

Leták ROSSMANN

Podobné a související zboží

Reklama
-6%Sunar® Premium 2, 3 a 4, 600 g

• naše nejlepší recepturas vyšším obsahemmléčného tuku• vita... více informací

Dr.Max
289
289 Cena

Informace o výrobku

Výrobce: HeroBalení: 600 gEAN: 5000218007681Kategorie: Potraviny / dětská výživa / sunar

Popis výrobku

 

NaturbalancePrebiotikaBeta-palmitátVitamíny a minerály

 

Sunar complex 2 banán je výrobek pokračovací kojenecké mléčné výživy. Je určen pro výživu kojenců od ukončeného 6. měsíce věku dítěte v období odstavování nebo pokud nemohou být kojeni. Má být pouze součástí smíšené stravy kojence. Přirozeně mléčná chuť Lahodná mléčná chuť je dána obsahem mléčného tuku, který je pro Sunar charakteristický. Díky tomu je Sunar dětmi velmi dobře přijímán. Prebiotika GOS Prebiotická vláknina GOS patří mezi tzv. oligosacharidy, které jsou obsaženy v mateřském mléku a jsou využívány střevní mikroflórou. Beta-palmitát Beta-palmitát je unikátní složka tuku, která je nezbytná a přirozeně přítomna v mateřském mléku. Vitaminy a minerální látky Sunar obsahuje všechny důležité vitaminy a minerální látky včetně vápníku a vitaminu D, které jsou důležité pro zdravý růst kostí. Sunar je navíc unikátní tím, že jako jediná mléčná výživa po vzoru mateřského mléka obsahuje mléčný tuk.

Sunar - protože milujeme naše děti. Sunar complex je řada mléčné výživy pro kojence a malé děti, která zajistí zdravý růst a harmonický vývoj vašeho dítěte. Sunar complex obsahuje naturbalance - vyváženou kombinaci zdravé výživy a přirozené mléčné chuti, zvlášť přizpůsobené potřebám dítěte. Další krok ve výživě: Sunar complex vám nabízí kompletní řadu kojenecké a batolecí mléčné výživy. Od ukončeného 12. měsíce doporučujeme přejít na Sunar complex 3. Sunarka Období mezi 5. - 6. měsícem je důležité pro postupné zahájení podávání příkrmů. Vybírat můžete z široké nabídky maso-zeleninových a ovocných příkrmů Sunárek z naší zahrádky nebo z řady nemléčných či mléčných kaší Sunarka s širokým výběrem nejrůznějších chuťových variant včetně kaší Sunarka Dobrou noc. Při zavádění prvních nemléčných či mléčných příkrmů se řiďte doporučením lékaře. Sunar je navíc unikátní tím, že jako jediná mléčná výživa po vzoru mateřského mléka obsahuje mléčný tuk.

Příprava a použití

Způsob přípravy Pečlivě si umyjte a osušte ruce. 1. Sterilizujte dudlík, lahev a kroužek tak, že je ponoříte do vařící vody na 10 minut. 2. V jiné nádobě převařte kojeneckou vodu, ochlaďte ji na 40 °C a vlijte požadované množství do lahve (viz tabulka). 3. Naplňte odměrku vrchovatě práškem, přebytek zarovnejte ostřím čistého nože a vsypte do lahve požadovaný počet odměrek (viz tabulka). Dobře zavřete a protřepejte. 4. Před podáváním dítěti si zkontrolujte na ruce, že teplota mléka není vyšší než 37 až 40 °C. Počet mléčných dávek v jídelníčku klesá se zvyšujícím se počtem nemléčných jídel. Pro zdraví kojenců je důležité správné dodržování návodu k přípravě. Při přípravě používejte pouze přiloženou odměrku, neměňte poměr prášku a vody. Dávkovací tabulka Plná odměrka obsahuje 4,7 g Sunaru complex 2 banán a odpovídá 21,6 kcal (odlišné dávkování určí lékař). Denní potřeba mléčné výživy Věk kojence 6-8 měsíců - Počet doporučených dávek na 24 hodin - 5 x 200 ml obnoveného mléka. Věk kojence 8-10 měsíců - Počet doporučených dávek na 24 hodin - 4 x 200 ml obnoveného mléka. Věk kojence 11-12 měsíců - Počet doporučených dávek na 24 hodin - min 3 x 200 ml obnoveného mléka. Příprava jedné dávky Voda 90ml - Počet zarovnaných odměrek na dávku 3 - Množství obnoveného mléka 100ml Voda 180ml - Počet zarovnaných odměrek na dávku 6 - Množství obnoveného mléka 200ml

 

 

Bezpečnostní varování

Upozornění! Kojení je pro novorozence a kojence nejlepší způsob výživy. Sunar complex 2 banán není určen jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla věku šesti měsíců života, by mělo být přijímáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního kojence. Potravina pro zvláštní výživu.

 

Tento výrobek doporučuje Sdružení praktických lékařů pro děti a dorost ČR. Vyrobeno v: Velká Británie. Balení: Baleno v ochranné atmosféře (MAP) .

 

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 24 °C a v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Pro každé krmení připravujte vždy čerstvě namíchanou porci. Nespotřebovanou porci neuchovávejte a znova nepodávejte. Po přípravě každé dávky balení vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a chladném místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 týdnů.

Složení výrobku

 • Sušené plnotučné mléko
 • Sušená demineralizovaná syrovátková bílkovina
 • Laktóza
 • Rostlinné oleje (obohacené o beta-palmitát)
 • Maltodextrin
 • Vláknina (galaktooligosacharidy)
 • Sušené odtučněné mléko
 • Minerální látky (viz tabulka)
 • Přírodní banánové aroma
 • Vitaminy (viz tabulka)
 • Taurin
 • Cholin
 • Emulgátor: sojový lecitin

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.