Reklama Dr.Max I Hydratujte svoji pleť se značkou Uriage Eau Thermale za výhodnou akci 1+1 !!!! Reklama Dr.MaxIUriage Eau Thermale 1+1 zdarma!

Templářské Sklepy Čejkovice Alibernet jakostní čevené suché víno 0,75l

Templářské Sklepy Čejkovice Alibernet jakostní čevené suché víno 0,75l

Výrobek Templářské Sklepy Čejkovice Alibernet jakostní čevené suché víno 0,75l momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty z kategorie Potraviny nebo nápoje alkoholické. .

Aktuální slevu na Templářské Sklepy Čejkovice Alibernet jakostní čevené suché víno 0,75l zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Informace o výrobku

EAN: 8594011306647 Kategorie: Potraviny / nápoje alkoholické

Popis výrobku

Alibernet víno čevené suché. Víno sytě červené barvy s výrazným buketem i chutí, charakteristickými pro tuto odrůdu, s tóny černého rybízu, které jsou intenzivnější u vín starších ročníků. Doporučujeme k hovězím i zvěřinovým specialitám, grilovaným masům a nazrálým sýrům.

Historie Templářských sklepů Čejkovice sahá až do pol. 13. století. První zmínka o působení řádu templářských rytířů v Čejkovicích pochází z roku 1248. Na stavbu templářské tvrze navazovala i výstavba sklepů a pěstování vinné révy, pro níž našli rytíři řádu v oblasti Čejkovic vhodné klimatické podmínky. Suché a teplé klima společně s vhodným složením půdy a usilovnou prací vinařů dávají vínům této značky punc nejvyšší kvality.

 

Alergeny

Oxid siřičitý/siřičitany

 

Alk. 11,5 % obj. Obsah alkoholu 11.5%. Víno z hroznů Fer. Země původu Česká republika. Balení: Láhev.