Vanish Color protect ubrousky 20 praní 10 ks

Vanish Color protect ubrousky 20 praní 10 ks

Výrobek Vanish Color protect ubrousky 20 praní 10 ks momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty značky Vanish , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo prací prostředky. .

Aktuální slevu na Vanish Color protect ubrousky 20 praní 10 ks zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Ubrousky

Značka: VanishVýrobce: Reckitt BenckiserEAN: 5900627061987Kategorie: Drogerie a parfumerie / prací prostředky

Popis výrobku

 

Zabraňuje obarvení prádlaChrání barvyNetřeba třídit prádloVysoká účinnost až 20 pracích cyklů

 

Díky své mikrovláknové struktuře s vysokou absorpční schopností jsou ubrousky schopny rychle pojmout uvolněná barviva předtím, než zbarví ostatní prádlo. Ubrousky Vanish COLOR Protect jsou při pohlcování uvolněných barviv natolik účinné, že na méně barevné oděvy stačí pouhá polovina ubrousku.

Příprava a použití

Doporučení k použití: - Některé oděvy mohou pouštět více barvy než jiné. - Na jednu běžnou prací dávku použijte jeden ubrousek. - Pro prádlo s mnoha intenzivními barvami by mělo být použito více ubrousků. - Pro méně barevné prádlo je možno použít jen polovinu ubrousku. - Před použitím poloviny ubrousku doporučujeme zkontrolovat, zda vaše prádlo není ohroženo vyšším rizikem ztráty barvy. - Vaše nové oděvy se doporučuje vyprat pětkrát samostatně, než je budete při praní kombinovat s dalším prádlem. Návod k použití: 1. Rozložte ubrousek a umístěte jej na dno bubnu. Poté vložte do bubnu prádlo. *Pro méně barevné prádlo použijte polovinu ubrousku. Abyste tak mohli učinit, složte ubrousek a rozdělte na dvě části. 2. Přidejte obvyklé množství pracího prostředku a zvolte prací program vhodný pro vaše prádlo. 3. Na konci cyklu vyjměte prádlo z bubnu a nechejte jej uschnout co nejrychleji. Odstraňte ubrousek z bubnu a zlikvidujte jej. *Ubrousky pomáhají zabraňovat přenosu barviva mezi oděvy, a tím chrání jejich původní barvu.

 

 

Bezpečnostní varování

Bezpečností informace: - Uchovávejte mimo dosah dětí. - Před použitím výrobku si přečtěte návod k použití. - Ubrousky jsou vhodné pro všechny prací cykly, teploty a typy praček.

 

Vyrobeno v EU. Balení: Krabice.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.