Vanish Gold oxi action odstraňovač skvrn 940ml

Vanish Gold oxi action odstraňovač skvrn 940ml

Aktuální slevu na Vanish Gold oxi action odstraňovač skvrn 940ml zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Podívejte se také na další produkty značky Vanish , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo prací prostředky.

Akční cena: 99,90-50%

Platí do: Úterý 17.8.2021

Platí v prodejnách ROSSMANN Leták

Leták ROSSMANN
Platí od: Středa 4.8.2021

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Značka: VanishVýrobce: Reckitt BenckiserBalení: 940 mlEAN: 5997321746593Kategorie: Drogerie a parfumerie / prací prostředky

Popis výrobku

Vanish Gold OxiAction - Úžasné odstranění skvrn během pouhých 30 sekund* Pro maximální rychlost a sílu aplikujte přímo a uvidíte** odstranění některých skvrn během pouhých 30 sekund **Červené víno, Šťáva z červeného ovoce, Líčidla, Maliny, Make-up, Sojová omáčka

Příprava a použití

Praní Přidejte spolu s vaším pracím prostředkem. - na odolné a zaschlé skvrny x120ml. - běžné skvrny x60ml. Namáčení Po namáčení vyperte jako obvykle. Pro dosažení nejlepších výsledků skvrny před opláchnutím drhněte. Před praním Po drhnutí, naplňte dávkovací odměrku podle návodu k praní a dejte do bubnu pračky. Doporučení k použití: - Vždy dodržujte pokyny k praní na štítku pro péči o oděv nebo látku. - Před použitím zkontrolujte stálost barvy otestováním na skrytém místě. Opláchněte a nechejte oschnout. - Po vyprání nebo ošetření oděvů pomocí přípravku Vanish Gold nechejte oschnout mimo dosah zdrojů přímého tepla a přímého slunečního záření. - Když budete používat Vanish před praním, použijte vlažnou vodu. - Pro dosažení nejlepších výsledků se může stát, že bude nutno zopakovat určité části postupu. - Nepoužívejte na oděvy, které vyžadují chemické čištění. - Nelijte výrobek na žádné kovové části oděvů (např. knoflíky, zipy). - Nevystavujte ošetřené nebo namáčené oděvy zdrojům přímého tepla ani přímému slunečnímu světlu před jejich vypráním nebo pečlivým opláchnutím. - Nenechávejte výrobek na oděvech zaschnout (kontaktní doba výrobku s oděvem je maximálně 10 minut.

 

 

Bezpečnostní varování

Nebezpečné látky: peroxid vodíku, benzensulfonová kyselina, C 10-13, alkyl deriváty, sodné soli, alkoholy ethoxylované, C 12-14, alkoholy C 13-15 lineární a větvené, ethoxylované. - Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Používejte ochranné brýle nebo obličejový štít. Zabraňte styku s očima, kůží nebo oděvem. - Při zasažení očí: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte Toxikologické informační středisko nebo lékaře. Při požití: Necítíte-li se dobře volejte Toxikologické informační středisko nebo lékaře. - Při styku s kůží může přípravek způsobit zbělání kůže. Neznepokojujte se, zbělání je dočasné a vratné. V případě, že se postříkáte přípravkem, okamžitě se důkladně opláchněte vodou. Pro citlivou pokožku se doporučuje použití rukavic. Nesměšujte s chlórovými bělícími činidly. Nebezpečí Způsobuje vážné poškození očí.

 

Balení: Plastová láhev.

Složení výrobku

  • 5-15%: kyslíkové bělící činidlo, neiontové povrchově aktivní látky
  • <5%: optické zjasňovače, parfém, citronelol, hexylcinnamal

    Platí do vyprodání zásob.
    Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


    Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

    Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.