Vanish Oxi Action Bílý odstraňovač skvrn 500g

Vanish Oxi Action Bílý odstraňovač skvrn 500g

Výrobek Vanish Oxi Action Bílý odstraňovač skvrn 500g momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty značky Vanish , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo prací prostředky. .

Aktuální slevu na Vanish Oxi Action Bílý odstraňovač skvrn 500g zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Odstraňovač skvrn

Značka: VanishVýrobce: Reckitt BenckiserBalení: 500 gEAN: 8592326001141Kategorie: Drogerie a parfumerie / prací prostředky

Popis výrobku

 

Skvěle odstraní skvrny během 1 praníBělejší bíláJenom přidejte do každého praní

 

Prášek Vanish Oxi Action Crystal bílý působí tak, že odstraňuje skvrny a udržuje vaše bílé prádlo co nejbělejší. Jeho složení obsahuje činidla Oxi Powerlift, které proniknou do skvrny hned napoprvé a odstraní ji, ale i bělicí přísady, díky nimž si prádlo během praní udrží zářivou bělost. Přidejte odměrku tohoto prášku do prádla v pračce a dosáhnete skvělých výsledků.

Příprava a použití

Pro návod k použití viz obal. Namáčení Na odolné a zaschnuté skvrny - po namáční vyperte jako obvykle nebo pořádně vypláchněte. Pro nejlepší výsledky skvrny přd praním protřete. Doporučení: Při praní vždy postupujte podle instrukcí na etiketách oděvů nebo jiném prádle. Vždy si zkontrolujte stálost barev otestováním na skrytém či méně viditelném místě prádla pomocí teplého roztoku Vanishe. Prádlo vymáchejte a nechte zaschnout. Po každém použití uzavřete Vanish víčkem a uchovávejte jej na chladném místě. Při odolných skvrnách může být nutné zopakovat některé části praní. Nepoužívejte na vlnu, hedvábí nebo kůži. Nepoužívejte na vlněné nebo hedvábné deky a přehozy. Nepoužívejte na povrchově upravené nebo potažené povrchy - např. dřevo, kov apod. Nenamáčejte oděvy s železnými přezkami nebo nehořlavým povrchem. Nevystavujte prádlo po předpírce či namáčení přímému zdroji tepla nebo přímému slunečnímu světlu před jejich vypráním nebo důkladným vymácháním. Neznečišťujte Vanishem vanu nebo jinou nádobu na praní, máchání. Po smísení nenechávejte roztok v uzavřené nádobě. Aktivní kyslík se bude stále uvolňovat a vlivem vznikajícího tlaku může roztok začít unikat.

 

 

Bezpečnostní varování

Upozornění. Specifická rizikovost: Zdraví škodlivý při požití. Dráždí kůži. Nebezpečí vážného poškození očí. Pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc: Uchovávejte uzamčené a mimom dosah dětí. Uchovávejte na chladném místě. Uchovávejte obal suchý. Při styku s kůží okamžitě omyjte velkým množství vody. Zamezte styku s kůží a očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Používejte osobní ochranné prostředky pro oči a obličej. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Pro citlivou pokožku se doporučuje použití rukavic. Xn Zdraví škodlivý

 

Balení: Plastový obal.

Složení výrobku

 • < 5 %: dodecylbenzensulfonát sodný (aniontové povrchově aktivní látky)
 • Neiontové povrchově aktivní látky
 • Křemičitan sodný
 • Zeolity
 • Enzymy (subtilisin - proteasa, α-amylasa, lipasa)
 • Optické zjasňovače
 • > 30 %: peruhličitan sodný (kyslíkové bělící činidlo)
 • Uhličitan sodný

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.