Vanish Oxi Action Gold odstraňovač skvrn 10 praní 300g

Vanish Oxi Action Gold odstraňovač skvrn 10 praní 300g

Výrobek Vanish Oxi Action Gold odstraňovač skvrn 10 praní 300g momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty značky Vanish , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo prací prostředky. .

Aktuální slevu na Vanish Oxi Action Gold odstraňovač skvrn 10 praní 300g zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Odstraňovač skvrn.

Značka: VanishVýrobce: Reckitt BenckiserBalení: 300 gEAN: 5997321747057Kategorie: Drogerie a parfumerie / prací prostředky

Popis výrobku

 

Úžasné odstranění skvrn během pouhých 30 sekund*

 

Příprava a použití

Doporučení k použití odstraňovače skvrn: - Vždy dodržujte pokyny k praní na štítku na oblečení. - Zkontrolujte stálost barvy otestováním na nenápadném místě. Opláchněte a nechte zaschnout. - Po každém použití víčko opět uzavřete a přípravek Vanish Gold uchovávejte na chladném a suchém místě. - Pro dosažení nejlepších výsledků můžete postup zopakovat. - Nepoužívejte na vlnu, hedvábí či kůži. - Nepoužívejte na povrchově upravované nebo natírané povrchy - například dřevo, kovy atd. - Nenamáčejte látky s kovovými upevňovacími prvky nebo s povrchovou úpravou zajišťující odolnost vůči ohni. - Nevystavujte ošetřené nebo namáčené oděvy zdrojům přímého tepla ani přímému slunečnímu světlu před jejich vypráním nebo pečlivým opláchnutím. - Zajistěte, aby výrobek nebyl v nádobě ničím kontaminován. - Jakmile dojde ke smíchání, neponechávejte roztok v hermeticky uzavřené nádobě. Z roztoku se bude uvolňovat kyslík a v uzavřené nádobě by mohlo dojít k hromadění tlaku s následkem úniku výrobku. Pro maximální rychlost a sílu použijte drhnutí před praním, předpírku nebo namáčení a uvidíte odstranění některých* skvrn během pouhých 30 sekund - Červené víno - Šťáva z červené řepy - Ovocný čaj - Maliny - Sojová omáčka - Dětská výživa s masem Při dodržení návodu k použití a praní při 40 °C, platí pro skvrny na bavlně. Před praním Smíchejte ¼ odměrky prášku se ¾ odměrky vody. Aplikujte tuto směs na skvrnu. Drhněte skvrnu podle potřeby. Po přípravě vyperte jako obvykle. Vyčistěte a osušte odměrku před jejím vrácením do nádoby. Namáčení Přidejte jednu odměrku ke 4 litrům vody. Bílé prádlo. Pro barevné prádlo. Po namáčení vyperte jako obvykle nebo pečlivě vymáchejte. Pro dosažení nejlepších výsledků skvrny před vymácháním drhněte. Praní Přidejte spolu s vaším pracím prostředkem: - U odolných a zaschlých skvrn X1. - U běžných skvrn X½. Jednoduše přidejte jednu odměrku do každého praní.

 

 

Bezpečnostní varování

Nebezpečné látky: uhličitan disodný, směs s peroxidem vodíku (2:3). Způsobuje vážné poškození očí. Dráždí kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte styku s očima, kůží nebo oděvem. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Používejte ochranné brýle nebo obličejový štít. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/ lékaře. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. Nádobu uchovávejte v chladném a dobře větraném místě. Pro citlivou pokožku doporučujeme použití rukavic.

 

Balení: Baleno teplem.

Složení výrobku

 • 30 % a více bělicí činidla na bázi kyslíku
 • Méně než 5 % aniontové povrchově aktivní látky
 • Neiontové povrchově aktivní látky
 • Zeolity
 • Enzymy
 • Parfém
 • Citronellol
 • Hexyl cinnamal

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.