Vinařství Velké Bílovice Modrý Portugal víno červené 3l

Vinařství Velké Bílovice Modrý Portugal víno červené 3l

Aktuální slevu na Vinařství Velké Bílovice Modrý Portugal víno červené 3l zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Podívejte se také na další produkty z kategorie Potraviny nebo nápoje alkoholické.

Akční cena: 139,90-17%

Platí do: Středa 23.6.2021

Platí v prodejnách Penny Market Leták

Leták Penny Market

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Balení: 3 LEAN: 8594172640055Kategorie: Potraviny / nápoje alkoholické

Popis výrobku

Modrý Portugal - Nenáročná úrodná odrůda i pro okrajové oblasti. Víno jemně rubínové barvy. Má jemnou květinovou vůni, mladistvou harmonickou chuť s tóny třešní a nižšími tříslovinami. Vyniká výbornou pitelností a harmonií.

Kvalitní víno si zasluhuje odpovídající balení, které dokáže uchovat jeho jedinečnost. Vinařství Velké Bílovice vám přináší unikátní a praktické řešení: BAG-IN-BOX. Víno se plní do vakuového sáčku s výpustným kohoutem, který je následně vložen do kartonového obalu. Tento unikátní systém prezentuje nejmodernější a nejefektivnější způsob balení vína. Zabraňuje oxidaci - První i poslední doušek vína je ve stejné kvalitě Prodlužuje životnost vína - Po otevření minimální trvanlivost 6 týdnů Lehká manipulace - snadné skladování, úspora místa Výhodné balení - jeden box nahrazuje čtyři láhve vína 0,75l

Vhodné pro vegany!

Příprava a použití

- Lehce promáčknout a odtrhnout perforovaný otvor. - Vytáhnout výpustný ventil včetně jeho zadní kruhové části a vsadit jej do kruhového otvoru. - Odstranit z ventilu bezpečnostní pojistku. - Vložit sklenici pod ventil. Zvednutím obou křídélek po stranách ventilu nalít víno do sklenice. Lehká vína této odrůdy se hodí k zahánění žízně při stolování a dají se kombinovat s velkou paletou pokrmů, neboť svou neutralitou výraz jídel nijak neruší - tmavé maso, drobná zvěřina (zajíc, bažant, koroptev), kozí a ovčí sýry. Teplota podávání: 14-16°C.

 

 

Alergeny

Oxid siřičitý/siřičitany

 

Alk. 12% obj. Plněno v České republice. Výpustný ventil najdete na boku. Obsah alkoholu 12%. Víno z hroznů Blauer Portugieser (Modrý Portugal). Země původu Slovensko. Oblast původu . Vinařská oblast . Balení: Krabice.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.