Woolite Extra Delicate prací prostředek na vlnu a jemné oblečení 1l

Woolite Extra Delicate prací prostředek na vlnu a jemné oblečení 1l

Výrobek Woolite Extra Delicate prací prostředek na vlnu a jemné oblečení 1l momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty značky Woolite z kategorie .

Aktuální slevu na Woolite Extra Delicate prací prostředek na vlnu a jemné oblečení 1l zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Značka: WooliteVýrobce: Reckitt BenckiserBalení: 3 LEAN: 8592326005446Kategorie:

Popis výrobku

 

Pomáhá chránit před1. Ztrátou tvaru2. Poškozením vláken3. ŽmolkovánímTriple protection

 

Speciální prací prostředek pro šetrné praní jemného a vlněného oblečení. Pomáhá chránit před: 1 Ztrátou tvaru - Woolite neobsahuje agresivní přísady, které mohou poškodit vlákna textilií, a tím pomáhá chránit oblečení před vytaháním a srážením. 2. Poškozením vláken - Woolite nezpůsobuje poškození vláken jako je třepení či řídnutí vláken. 3. Vytvářením žmolků - Woolite obsahuje Wool & Silk Care technologii, která dodává oblečení jemnost.

Neriskujte. Spoléhejte na Woolite.

Příprava a použití

Pro návod k použití a doporučené dávkování pro všechny stupně tvrdosti vody viz obal. Při praní vždy postupujte podle instrukcí na Vašem oblečení, obzvláště dodržujte doporučené teploty. Nové oblečení vyperte poprvé samostatně.

 

 

Bezpečnostní varování

Pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc: Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Při styku s kůží omyjte velkým množstvím vody.

 

Tento produkt byl testován dle standardu Woolmark. D3075 Použité obaly odložte na místo určené obcí k ukládání odpadu! Obal recyklujte až po jeho důkladném vyprázdnění. Země původu Produkt EU. Balení: Plastová láhev.

Složení výrobku

 • < 5 %: neiontové povrchově aktivní látky
 • Mýdla
 • Benzisothiazolinon
 • Methylisothiazolinon
 • Parfém
 • Hexylcinnamal
 • Butylfenyl methylpropional
 • Citronellol
 • Linalool
 • Polykarboxyláty
 • 5 % - 15%: aniontové povrchově aktivní látky

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.