Hodnocení

Aktuální letáky - Baťa

Omlouváme se, ale pro Baťa nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Sportovní zboží, Textil, například:

Společnost Baťa je největším prodejcem obuvi v ČR. Její síť tvoří 85 prodejen, z toho 22 superstorů a 10 prodejen Athletes World. Na Slovensku se v současnosti nachází 15 prodejen Baťa. Mnohé prodejny, které jsou součástí této maloobchodní sítě, byly baťovskými obchody již ve 20. a 30. letech. Více než polovina z nich prošla rozsáhlými rekonstrukcemi a modernizacemi. Výsadní postavení mezi prodejnami má obchod na Václavském náměstí v Praze. Tato prodejna je největším obchodním domem firmy Baťa v Evropě. Jeho exteriér byl zrekonstruován do původní podoby a interiér byl přizpůsoben nejmodernějšímu obchodnímu provozu. Současně také další prodejny ve velkých městech, jsou často několikaposchoďové domy s velmi širokým a moderním sortimentem prodávaného zboží.

Obchodní siť Baťa doplňují prodejny sportovní obuvi a oblečení Athletes World. Tyto prodejny nabízí nejnovější kolekce světových značek pro sport a volný čas. Nabízené zboží nese loga značek Adidas, Nike, Power, Salomon, Vans, DC Shoes, New Balance, Columbia a Reebok.

Baťa katalog

Prohlédněte si také slovenské letáky Baťa


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.