Hodnocení

Aktuální letáky - Conrad.cz

Omlouváme se, ale pro Conrad.cz nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Elektronika a bílé zboží, například:

Firma Conrad byla založena roku 1923 v Berlíně a již po čtyři generace působí jako holdingová společnost. Za více jak 90 let své působnosti si společnost vybudovala pevné místo na trhu a jméno Conrad se stalo pojmeme ve světě elektroniky a technicky v celé Evropě.


U nás se společnost poprvé objevila roku 2007, kdy 19. prosince vznikla společnost Conrad Electronic Česká republika, s.r.o. stavící na historii a tradici rodinné firmy Conrad. Český Conrad se nejprve specializoval pouze na velkoobchodníky, ale od roku 2009 mohou služeb využívat i maloobchodní zákazníci.


Celosvětové portfolio zásilkové společnosti na poli elektroniky a techniky čítá na 600 000 typů produktů. V České republice můžeme vybírat  přibližně z 120 000 typů kvalitních produktů. Toto číslo ovšem není ani zdaleka končené, protože každý týden se sortiment rozroste o desítky novinek. V nabídce nalenzeme širokou škálu značek, zahrnující i giganty, jako je Microsoft, Philips, Samsung, Bosh, Garmin, SanDisk, Canon, LG nebo Osram. Internetová prodejna Conrad nabízí i exkluzivitu v podobě vlastních značek VOLTCRAFT®, TOOLCRAFT, MODELCRAFT, Reely, Conrad Energy, C-Control, renkforce, eurochron, speaka či Mc Crypt.


Profesionálové i domácí kutilové naleznou zboží internetové prodejny Conrad přehledně roztřízené do kategorií:


•    Hobby
•    Dům a zahrada
•    Nářadí
•    Součástky
•    Energie
•    Auto
•    PC technika a kancelář
•    Multimédia


Kromě klasických kategorií nabízí Conrad i novinky, zlevněné a akční zboží. Akční zboží Conrad je prezentováno nejen prostřednictvím rad a tipů produktového manažera Bohdana, ale i celou škálou výhodných a tematický nabídek.

 


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.