Slané i sladké hvězdy pečeme bez lepku. Jsme Vitacelia.sk | Žádná minimální objednávka a dovoz i do ČR Slané i sladké pečivo bez lepku | Vitacelia.sk

Hodnocení

Aktuální letáky - Eiffel Optic

Omlouváme se, ale pro Eiffel Optic nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

Společnost eiffel optic byla založena na podzim roku 1991 jako společnost s ručením omezeným.
V roce 2004 byla firma přetransformována na akciovou společnost.

V současné době, tedy po více než 25 letech své existence, společnost eiffel optic, a.s. disponuje sítí 35 prodejen po celé České republice. Převážně jsou její prodejny součástí velkých nákupních center, v hlavním městě Praze a moravské metropoli Brně jsou pro zákazníky k dispozici také na lukrativních místech hlavních tříd.

Společnost eiffel optic, a.s. je specialistou na dioptrické brýle, sluneční brýle, kontaktní čočky a optické pomůcky, také má své 3 oční ordinace na Praze 2 a v Brně.

Již několik let se společnost zaměřuje také na prodej zboží přes e-shop, kde se orientuje na širokou škálu zboží i mimo nabídku optiky – hry, knihy, móda, parfémy, zboží pro zdraví či krásu, bytové doplňky či hračky – celkově nabízí na e-shopu sortiment více než 85 000 položek.

Prohlédněte si také slovenské letáky Eiffel Optic


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.