Vaše poloha:

Aktuální letáky - Globus - prodejna Globus Jenišov u Karlových Varů

Změnit město Globus slevy Globus prodejny

Aktuální akční letáky Globus

Akční zboží Globus

Reklama

Globus

Hypermarket Globus věří v poctivou práci, proto do svých výrobků a služeb dává i kus sebe. V Globusu seženete zboží z kategorií čerstvé potraviny, trvanlivé potraviny, maso a uzeniny, pečivo, lahůdky, mražené, nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje, drogerie, domácnost, dům a zahrada, zábava a volný čas, móda a ostatní.

V regálech, policích či chladících a mražených boxech se nachází nejen široká škála známých a klasických značek, ale i produkty vlastní značky Globus, mezi které patří:

  • Globus – kvalita bez kompromisu za atraktivní ceny (čerstvé, trvanlivé i mražené potraviny)
  • Globus FRESH ‘N‘ GO – lahodné svačiny a hotová jídla vhodná i pro vegetariány či vegany
  • Natuvell – kvalitní produkty ideální pro každodenní hygienu a péči o tělo za výhodné ceny
  • OHO – potřeby na vaření, praní i domácí úklid, ručníky, lůžkoviny, auto-moto potřeby a mnoho dalšího nepotravinového zboží pro domácnost
  • Clino – řada čistících prostředků
  • Prego Home – hebké přikrývky, dekorace, vonné svíčky a mnoho dalšího pro váš útulný život
  • Globus Bio – biopotraviny z ekologického zemědělství, které zaujmou přirozenou chutí a vůní

Aby bylo nakupování v hypermarketech Globus co nejpříjemnější, mohou zákazníci využít naditý balíček služeb, do kterého patří samoobslužné nakupování Scan&Go, restaurace Globus, Café Globus, čerpací stanice a myčka Globus, dárkové karty Globus, půjčovna chladících boxů a mnoho dalšího. Mezi nejpraktičtější a nejoblíbenější služby Globus se řadí i nová mobilní aplikace Můj Globus (Google Play, App Store). Díky aplikaci Můj Globus získáte archivaci elektronických účtenek, možnost vytvořit si nákupní seznam, aktivovat kupony a další výhody Globus Bonus atd.

Věrnostní program Globus Bonus je jednou z možností, jak při nákupu v hypermarketech Globus ušetřit. Za nákupy s kartou Globus Bonus sbíráte peněžní bonusy a stoupáte na žebříčku řádů věrnosti. Pokud preferujete co největší úsporu, bezesporu oceníte akční leták Globus, který vychází každý týden. Nový akční leták Globus začíná platit vždy ve středu a prezentuje desítky výhodných nabídek napříč sortimentem. Na stránkách akčního letáku Globus najdete i aktuální nabídku restaurací Globus. Akční leták Globus si můžete prohlédnout na webu Globus, v aplikaci Můj Globus či na portálech AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Globus se navíc soustředí nejen na pravidelnou várku klasických akčních letáků Globus, ale i na speciální katalogy Globus a tematické či sezónní akční letáky Globus.

Globus nezapomíná ani na inspiraci, a to jak prostřednictvím svého webu, tak i Globus Blogů a sociálních sítí. Najdete zde tipy do domácnosti, novinky a nespočet receptů. Pokud vás obdobná témata zajímají, prozkoumejte Magazín AkcniCeny.cz, kde najdete stovky obohacujících retail článků, rad i chutných receptů.

Cesta Globusu se začala psát roku 1828, kdy v sárském St. Wendelu otevřel pan Franz Bruch malý obchod s potravinami. Myšlenka velkoformátových prodejen se zrodila v roce 1963. První hypermarket Globus v České republice byl otevřen v roce 1996 v Brně. Aktuálně lze u nás navštívit 16 poboček Globus, a to Praha–Čakovice, Praha–Černý Most, Praha–Zličín, Praha–Štěrboholy, Brno, České Budějovice, Havířov, Chomutov, Karlovy Vary–Jenišov, Liberec, Olomouc, Opava, Ostrava, Pardubice, Plzeň–Chotíkov a Trmice. Všechny hypermarkety Globus disponují vlastním řeznictvím, pekařstvím a restaurací.

Otevírací doba hypermarketu Globus je stanovena od pondělí do neděle od 7:00 do 21:00 hodin (výjimkou je Globus Praha – Černý Most, který je každý den otevřen od 7:30 do 22:00 hodin). Otevírací doba Globus během státních svátků podléhá platnému zákonu.

Nákupy v hypermarketu Globus s akčním letákem Globus se opravdu vyplatí. Podívejte se na několik tipů z akčního letáku Globus:

Máslo v akci v Globus

Chléb v akci v Globus

Džusy v akci v Globus

Sušenky a oplatky v akci v Globus

Zelenina v akci v Globus