BILLA I Nakup s Edenred card a získej 100 Kč cashback! Portmonka I Nákupy OnaDnes!

Hodnocení

Aktuální letáky - HELIA SPORT

Omlouváme se, ale pro HELIA SPORT nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Sportovní zboží, Textil, například:

O NÁS

Firmu Helia Trade založili v Olomouci bratři Michal, David a Lukáš Kestlovi v roce 1998. Všichni závodně lyžovali na republikové úrovni a zkušenosti z tohoto sportu uplatňují v oboru.

Dnes provozují specializované sportovní prodejny především na Moravě, ale i v Čechách. V roce 2001 získali zastoupení lyžařské značky Nordica pro ČR a nedlouho po té i dalších firem Colle, Cairn, Vega a v oblasti kolečkových bruslí značku Rollerblade.

A NA CO SÁZÍME?

ODBORNOST
Majitelé – absolventi fakult tělesné výchovy a sportu.
Zaměstnanci – zkušenosti se závodním lyžováním, cyklistikou, triatlonem a také absolventi fakult tělesné výchovy a sportu.
Všichni zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni po stránce praktických, teoretických znalostí a dovedností v oboru lyžování, cyklistiky, outdooru a in-line bruslení.
Většina produktů je osobně testována.

SUPER CENY
Systém slev formou zákaznických karet.
Slevy starších modelů až 50 %.
Slevy na zboží zakoupené v setu (vázání + lyže apod.).
Systém posezonních slev.

ŠIROKÝ VÝBĚR
Široký výběr lyží, běžek a snowboardů ,ale také lyžařského oblečení a kompletního vybavení pro tyto zimní sporty.

Helia sport


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.